Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa

  • NB! Alates 26.08.2021 peab töötukassa esindustes kandma maski või katma nina ja suu, välja arvatud juhul, kui see ei ole tervislikel või muudel olulistel põhjustel võimalik.
    Töötukassa korraldatavatel koolitustel (sh karjääriteenused gruppidele, tööklubi jms) peab osalejate nakkusohutus olema tõendatud COVID-19 tõendiga vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta vastavalt kehtestatud nõuetele. Nakkusohutust ei pea tõendama alla 18-aastane isik ja erivajadusega isik, kes ei ole vaktsineeritud ja testimine ei ole tema tervislikku seisundit arvestades mõistlik.

    Kasutage e-töötukassat! Töötuks registreerida, töötuskindlustushüvitist või töötutoetust saate mugavalt taotleda teile sobival ajal e-töötukassas.  Loe edasi…

E-töötukassa

E-töötukassas saate esitada avaldusi, võtta end töötuna arvele, koostada endale CV ja sellega tööle kandideerida, taotleda toetusi, broneerida aegu jne. Ettevõtjail on võimalus otsida töötajaid, saata töötukassale avaldusi ning teatisi jpm.

Kontakt

6696513 | 15501
info [ä] tootukassa [dot] ee

Järgmised sündmused

 

Uuemad töökuulutused

 

Koostööpartnerite videod

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.