Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa

  • NB! Töötukassa esindustes peab kandma maski.

    Töötukassa korraldatavatel koolitustel (sh karjääriteenused gruppidele, tööklubi jms) peab osalejate nakkusohutus olema tõendatud COVID-19 tõendiga vaktsineerituse või läbipõdemise kohta vastavalt kehtestatud nõuetele. Alaealised, kes ei õpi üldharidus- või kutseõppeasutuses, saavad nakkusohutust tõendada ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõendiga.

    Nakkusohutust ei pea tõendama 12 aasta ja kolme kuu vanusest kuni 18-aastaseni või 2021/2022. õppeaasta kestel 19-aastaseks saav noor, kes õpib üldharidus- või kutseõppeasutuses ja inimene, kelle vaktsineerimine ei ole arsti otsusel võimalik tema tervislikku seisundit arvestades, kui ta esitab enne tegevuses osalemist sellekohase tõendi.

    Kasutage e-töötukassat! Töötuks registreerida, töötuskindlustushüvitist või töötutoetust saate mugavalt taotleda teile sobival ajal e-töötukassas.  Loe edasi…

E-töötukassa

E-töötukassas saate esitada avaldusi, võtta end töötuna arvele, koostada endale CV ja sellega tööle kandideerida, taotleda toetusi, broneerida aegu jne. Ettevõtjail on võimalus otsida töötajaid, saata töötukassale avaldusi ning teatisi jpm.

Kontakt

6696513 | 15501
info [ä] tootukassa [dot] ee

Järgmised sündmused

 

Uuemad töökuulutused

 

Koostööpartnerite videod

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.