Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Kaardirakendus

Kaardirakendus annab ülevaate Eesti tööturu tööjõuvajaduse prognoosist konkreetsel ametialal. Prognoosime kahte näitajat:

  • Tööjõu nõudluse muutumise hinnang järgmise 12 kuu jooksul – hinnatakse, kuidas muutub tööandjate vajadus teatud ametiala töötajate järele. Kas see suureneb, väheneb või jääb samaks?
  • Tööjõu pakkumise ja nõudluse vahelise tasakaalu hinnang järgmise 12 kuu pärast – hinnatakse, milliseks kujuneb suhe tööturul olemasoleva tööjõu ja tööandjate vajaduse vahel ametialade lõikes. Millistel ametialadel on tööturul tööjõu ülejääk, puudujääk või tasakaal?

Kaardirakenduse otsingus kuvatakse vaid need ametialad, mida on vähemalt ühes maakonnas hinnatud. Iga hinnatud ametiala juures näidatakse taustainfona ka registreeritud töötute ja töötukassa vahendatud töökohtade arvu eelnenud aastal, mis ei pruugi olla kooskõlas tulevikuprognoosiga (täpsemalt lehel „Metoodika“).

Alustamiseks valige rippmenüüst või sisestage trükkides ametiala ja vajutage "Näita kaardil". Vaikimisi kuvab otsingumootor juhusliku ametiala hinnangu.

Võrdle
X
Info

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)