Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Conectra infopäev

Prindi

Lisatud 07.01.2020

Toimumisaeg: 
21 Jaanuar, 2020
Kategooria: 
Tööotsijatele
Asukoht: 
Töötukassa Kvartali büroo, Riia 2, Tartu

Ootame kõiki huvilisi masinõmbleja elukutset tutvustavale infopäevale!

Conectra OÜ tegutseb valdavalt mööblikatete ning raskete materjalide õmblemisega. Hetkeseisuga on peamine suund (80%) välisturg. Peamiselt on allhanketööd Soome, Rootsi ning Taani. Sihiks on Saksa ja Lääne-Euroopa turule minek.

Ettevõtte äriideeks on pakkuda tööstusliku õmblusteenuse paketti alates mudelite konstrueerimisest kuni toodete seeriatootmisse juurutamiseni, pakkuda tehnilist valmisolekut ja oskusi militaar-, laeva- ja autotööstuse eriotstarbeliste toodete tootmises. 

Kuna Skandinaavias on õmbluskompetents kadumas ja samas on õmblusteenus vajalik igas sektoris, siis on ettevõtte tuleviku väljavaated väga head. Conectra on hetkel Skandinaavias üks vähestest firmadest, kes pakub oma teadmisi ja oskusi õmblustööstuses, kus käsitletakse raskeid materjale ja keerulist tehnoloogiat.

Töötajate arv ettevõttes on 46, Vahi tööstuspargis on tekstiilinäidiste valmistamise ning polsterdamise osakond ja Kavastus peakontor ning õmblusosakond.

Infopäeval tutvustame tööülesandeid, nõudeid ametikohale, töögraafikut ja soodustusi. Tule kindlasti kohale ja uuri lähemalt!

Infopäevale registreerumiseks pöördu palun oma töötukassa konsultandi poole või kirjuta: Maris Koka, maris.koka@tootukassa.ee

Tööle kandideerimine ja lisainfo: 
Karin Rex, e-post: karin@conectra.ee

Kohtumiseni infopäeval!

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)