Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

AS GoBus infopäev „Tule bussijuhiks!“

Prindi

Lisatud 05.08.2019

Toimumisaeg: 
2 September, 2019
Kategooria: 
Tööotsijatele
Asukoht: 
Töötukassa Kvartali büroo, IV korrus, Riia 2, Tartu

Töötukassa Kvartali büroos toimub 2. septembril kell 14.00-15.00 AS GoBusi infopäev "Tule bussijuhiks!". Ootame kõiki huvilisi bussijuhi elukutset tutvustavale infopäevale!

AS GoBus on Eesti üks suuremaid ja vanemaid bussifirmasid, milles töötab üle 450 bussijuhi. Tööandja pakub stabiilset ja pikaajalist tööd täis- või osalise tööajaga, nii kaug-, maakonna- kui linnaliinide bussijuhtidele. Soovi korral on võimalik teenindada tellimusvedusid Eestis ja välismaal.

Infopäeval tutvustame bussijuhi tööülesandeid, nõudeid ametikohale, töögraafikuid ja kõike muud, mis puudutab bussijuhi töötingimusi. Samuti räägime töötukassa ja tööandja poolsetest võimalustest D-kategooria juhiloa omandamiseks ning bussijuhi ametikoolituse läbimiseks. Tule kindlasti osalema, sest bussijuhi amet on väärikas ja hinnatud ning annab kindlustunde homseks. Bussijuhte vajatakse enamikes Eesti maakondades ja eriti Tartumaal. Töö sobib nii meestel kui naistele!

Infopäevale registreerumiseks pöördu palun oma töötukassa konsultandi poole või kirjuta mihkel.varton@tootukassa.ee või maris.koka@tootukassa.ee.

Tööle kandideerimine ja lisainfo: Ervin Nõmme, GoBus teenindusdirektor, tel 504 1046, e-post personal@gobus.ee.

Kohtumiseni infopäeval!

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate toomess.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

logo_eures01.png