Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Registreerimata tööotsijale

Prindi

Lisatud 03.11.2015 | Uuendatud 11.05.2017

Kui te olete inimene, kes tunneb huvi töötukassa teenuste vastu, kuid te ei ole töötuna või tööotsijana arvel, saate e-töötukassas teha järgmisi toiminguid (järgnevalt on toodud menüüpunkti nimetus ja seal peituvad võimalused). 

  • Minu avaleht – menüüpunktis Minu tegevuste ajalugu saate vaadata oma tegevuste ajalugu e-töötukassas.
  • Minu andmed – saate muuta oma kontaktandmeid  (telefon, e-post, skype, aadress) e-töötukassas. Eesnime, perenime, soo ja sünnipäeva andmed tulevad automaatselt rahvastikuregistrist.
  • Minu andmed töötukassas – kui olete kunagi olnud töötukassa klient, saate vaadata, kas ja millised andmed töötukassal teie kohta on.
  • Minu CV-d – saate koostada, muuta või üles laadida oma CV.
  • Minu dokumendid – saate üles laadida dokumente, mida võib CV lisana kandideerimisel kasutada.
  • Minu volitused – vaadata teile antud volitusi ettevõtete/asutuste esindamiseks ja ennast siduda ettevõttega. Ettevõttega sidumisel toimub kontroll töösuhete registrisse ja juhul kui teil puudub töösuhe ettevõttega, ei saa te ennast siduda. Endale volituste saamiseks peate pöörduma ettevõtte esindusõigusega isiku (näit. juhatuse liikme) poole, kes saab teile e-töötukassas volitused anda.
  • Tööotsingud – saate tööpakkumisi otsida, huvipakkuvaid meelde jätta, otsinguid salvestada ja otsingutulemusi regulaarselt  enda e-postile tellida. Saate kandideerida tööpakkumistele ja näha oma varasemaid kandideerimisi. Saate lisada oma töösoove ja võtta töösoovide andmeid töötukassast (juhul kui olete olnud või olete arvel töötu või tööotsijana).
  • Avaldused ja otsused –  saate esitada töötuna või tööotsijana arvelevõtmise avaldust, töötuskindlustushüvitise avaldust, töötutoetuse, töövõime hindamise ja töövõimetoetuse avaldusi ning vaadata nende avalduste kohta tehtud otsuseid ja otsuste alusel tehtud makseid. Saate vaadata koondamishüvitise ja pankrotihüvitise avaldust (need avaldused esitavad töötukassale ettevõtted) ja nendega seotud otsuseid ning otsuste alusel tehtud makseid. Vähenenud töövõimega inimesed saavad siin esitada töövõime hindamise ja töövõimetoetuse avalduse. Kui olete töötav inimene, saate esitada avalduse kvalifikatsiooni kulu hüvitamiseks. 
  • Minu teenused – saate vaadata enda läbitud koolitusi kui olete olnud töötukassas arvel ja osalenud koolituskaardiga koolitusel ning koolituse ajal teile makstud stipendiumi ning sõidu- ja majutustoetust. Samuti saate siin broneerida aja karjääri- või EURES- nõustamisele. 
Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)