Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Töötule / tööotsijale

Prindi

Lisatud 03.11.2015 | Uuendatud 11.05.2017

Kui olete töötukassas töötu või tööotsijana arvel, saate lisaks menüüpunktis "Registreerimata tööotsijale" loetletule teha järgmist:

  • Minu avaleht – saate vaadata töötukassast tulnud teateid. Näiteks infot töötukassa järgmise külastuse kohta, tagasisidet esitatud avalduste kohta jms. Samuti näete, kes on teie konsultant ja millises osakonnas  te arvel olete.
  • Kokkulepitud tegevused  –  näete individuaalses tööotsimiskavas kokku lepitud tegevusi ja nende tähtaegu.
  • Tööotsimispäevik  – kui teil on oma konsultandiga kokku lepitud, et pöördute e-töötukassa kaudu, saate täita ja saata tööotsimispäevikut ja vaadata eelnevalt edastatud tööotsimispäevikuid
  • Avaldused ja otsused – saate esitada ettevõtluse alustamise toetuse avaldust. Pärast seda, kui olete ettevõtluse alustamise toetust saanud, saate esitada toetuse kasutamise aruandeid, toetuse sihtotstarbe muutmise avaldust ning järelteenuste (täiendkoolitus, järelnõustamine, mentorklubi, individuaalne mentorlus) kulu hüvitamise taotlusi.
  • Minu teenused – kui teil on konsultandiga kokku lepitud koolitusvajadus, saate otsida portaalis olevaid (vajadusele vastavaid) koolitusi ja koolitajaid, otsinguid salvestada ja koolitusi meelde jätta. Samuti saate registreeruda leitud sobivale koolitusele ning vaadata oma koolitustele registreerumisi.  Kui olete koolitusele registreerunud, saate näha, kas töötukassa on väljastanud kinnituskirja teie koolitusel osalemise kohta. Lisaks saate vaadata enda läbitud koolitusi ja nende maksumust, samuti teile koolituse ajal makstud stipendiumi ning sõidu- ja majutustoetuse suurust. 
  • Teavita tööleminekust – saate teavitada töötukassat oma tööleasumisest.
Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)