Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Isikuandmete töötlemisest

Prindi

Lisatud 21.10.2013

Kooskõlas Isikuandmete kaitse seadusega säilitatakse töötukassa kodulehe iseteeninduses isikuandmeid ainult kasutaja loal ja üksnes kodulehe teenuste toimimise jaoks vajalikus ulatuses.

Oma isiku tuvastamisega kodulehe iseteenindusse sisenemisel annab kasutaja nõusoleku, et:

  • tema isikuandmeid töödeldakse ja säilitatakse kodulehe infosüsteemis;
  • tema isikukoodi alusel tehakse päringuid teistesse riigi ja omavalitsuste andmekogudesse, kui see on vajalik osutatava teenuse või kodulehe funktsionaalsuse tagamiseks.

Säilitatavad andmed on kättesaadavad üksnes Eesti Töötukassale.

Teie isikuandmeid kasutame ka teie järelpärimistele ja teabenõuetele vastamiseks. Kui peame teile vastamiseks kelleltki teiselt järelepärimisi tegema, avaldame teie isikuandmeid üksnes minimaalselt, hädavajalikus mahus.

Kui olete saatnud meile selgitustaotluse/märgukirja/teabenõude, millele vastamine on teise asutuse pädevuses, siis edastame selle pädevale asutusele. Edastamisest teavitame kindlasti ka teid.

 

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png