Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

    Hoiatus

  • Submissions for this form are closed.

Järvamaa ettevõtete avatud uste päevad 07.10.-11.10.2019

7. oktoobrist kuni 11. oktoobrini avavad oma uksed Järvamaa ettevõtted, et tutvustada tööotsijatele ja õppijatele oma ettevõtet ja pakutavaid töökohti. Avatud uste päeval korraldatakse ettevõttes ringkäik, tutvustatakse vabu töökohti ja vastatakse tööotsijate küsimustele. Selleks, et külastus kenasti sujuks, palume eelnevalt registreeruda.

Igas ettevõttes on maksimaalne grupi suurus. Registreeri end kindlasti, et sinu osalemine oleks võimalik. Registreerimisvorm asub lehe alumises osas. Palun märkige registreerudes ka enda kontaktandmed, et saaksime muutuste korral ühendust võtta! Osalemiseks saate valida ka mitu huvipakkuvat ettevõtet.

Osalevate ettevõtete tutvustus

  • 07.10.2019 kell 10.00 Müügimeistrite AS (2. korrus, Pikk 2, Paide linn). - REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Maksimaalne grupi suurus 15 inimest.

Müügimeistrite AS on loodud 1996. Tegemist on Eesti vanima telemarketingile ehk telefonimüügile spetsialiseerunud ettevõttega, kes töötab 13 kontoriga paljudes Eesti linnades. Ettevõttes töötab keskmiselt 200-250 inimest. Meie põhiomanik on Soome sama ala suurim ettevõte Suoramarkkinoiniti Mega OY (loodud 1983), kes omakorda kuulub Alma Media kirjastuskontserni. Suurimad kliendid on telekomid, kindlustus, pangad, kirjastused, uuringufirmad, elektrimüüjad, toidulisandite maaletoojad, mündi- ja meenemüüjad, jne.

Müügimeistrite ASi Paide kontor asub väga ligipääsetavas ja mugavas kohas – kesklinnas. Kontor on tänapäevaselt sisustatud ja kasutatakse moodsaid töövahendeid. Arvutit oskama ei pea, eelteadmisi müügitööst tehtavast tööst olema ei pea. Töö sobib kõigile sõltumata vanusest/soost ja eelnevast töökogemusest. Pakutakse paindlikku tööaega, põhiliselt: 9.00-16.30 nign uue väljundina ka kodus töötamist. Ettevõte arvestab isikliku elukorraldusega ja tuleb alati vastu, kui see võimalik on.

Kohapeal tutvustatakse ettevõtet, räägitakse töökorraldusest ja mis peamine, saate ise pilgu peale visata, kuidas kontoris elu käib.

  • 08.10. kell 10.00 Stora Enso Eesti, Imavere Saeveski (Kadastiku tee 1, Imavere, Järva vald). - REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Kogunemine Imavere Saeveski kontori ees kell 10.00. Grupi suurus ei ole piiritletud.

Toimub ettevõtte ja vabade töökohtade tutvustus õppijatele ja tööotsijatele ning ringkäik tehastes. Ühe maailma suurima taastuvate pakendi-, biomaterjali-, puitkonstruktsioonide ja paberilahenduste pakkujana annab Stora Enso  tööd umbes 26 000 töötajale 35 riigis. Stora Enso Eesti AS Imavere Saeveski jaguneb neljaks üksuseks – Saeveski, Talatehas, Pelletitehas ja Komponenditehas. Kokku töötab Imaveres ca 310 inimest.

  • 08.10. AS Konesko (Paide tee 26, Koeru, Järva vald) Koeru tehased kell 10.00-11.00, Türi-Alliku tehas kell 13.00-14.00 ja 14.00-15.00. - REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Kogunemine nii Koerus kui Türi-Allikul peaväravasse. Asukoht: http://www.konesko.ee/et/kontakt-ja-asukoht/

AS Konesko on rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevusalaks on elektrimootorite ja elektrikomponentide valmistamine ning masinaehituslik allhanketöö. AS Konesko on üks Järvamaa suurimaid tööandjaid, kus töötab üle 400 inimese. 

Koerus asuvad elektrimootorite ja elektrikomponentide tehased (elektrimootorite valmistajad, elektrikomponentide valmistajad, metalli pingitöölised). Tegemist on Konesko kõige suurema asukohaga, töötajaid tehastes  kokku üle 300. Töö toimub üldjuhul päevases vahetuses E-R 7.30-16.00 (pingitööliste puhul on töötamine kahes vahetuses – üks nädal hommikune vahetus 06.00-14.30 ja teine nädal õhtune vahetus 14.30-23.00).

Türi-Allikul asub samuti nii elektrikomponentide tehase tootmine (elektrikomponentide valmistajad, koostelukksepad) kui ka uus mootoritehas (mootorite komplekteerijad, pingitöölised). Uues mootoritehases Türi-Allikul on töötamine planeeritud kahte vahetusse (ülenädala 06.00-14.30 ja 14.30-23.00). Kindlasti vajame Türi-Alliku mootoritehasesse juurde ka uusi töötajaid (pingitöölised, komplekteerijad), seda seadmete/pinkide saabumise järjekorras (ajavahemikul sügis 2019- kevad 2020).

  • 09.10. ja 10.10. kell 9.00 PMT OÜ (Tööstuse 7, Paide linn). 

Kogunemine kell 8.50 ettevõtte peaukse juures. Maksimaalne grupi suurus 12 inimest.

PMT OÜ omab tootmistsehhi Paides. Tutvustatakse ettevõtet ja erinevaid töötamise võimalusi ettevõttes. Toimub küsimustele vastamine. Tänu täieliku masinaehitusliku tsükli olemasolule on säilinud ja arenenud ettevõtte põhiline tegevusala - üldmasinaehitus tellija jooniste järgi. PMT OÜ on silma paistnud oma kõrge töökultuuri ja -kvaliteedi tasemega. Ettevõtte omab ISO 9001 kvaliteedijuhtimise sertifikaati.

  • 09.10. kell 11.00 Woodhammer OÜ (Kaare 25, 4. hoone, Türi vald, Türi linn). - REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Kogunemine kell 11.00 peavärava ees. Maksimaalne grupi suurus 20 inimest.

Toimub ettevõtte tegevuse tutvustus, ülevaade toodete valmimisprotsessist, ettevõtte juht räägib oma eduloo. Woodhammer OÜ on pidevalt arenev ettevõte, mis loodud eesmärgiga pakkuda kvaliteetset mööblit ja sisustuselemente erinevale maitsele ja soovidele. Ettevõtte looja omab mööblitootmise ja paigalduse kogemust, mis ulatub 2001 aastasse. Woodhammer OÜ mööblitootmine ja sisustamine on kasvanud välja hobist, mis on vallutanud südame juba lapsepõlvest saati. Ettevõte teeb kõik, et sisustamise protsess oleks algusest lõpuni meeldiv ja positiivne kogemus ning lõpptulemiga kõik rahul. Woodhammer OÜ püüab võita tellijate südamed, et taaskohtudes tunda rõõmu ja pakkuda teenust, mis kogu pere õnnelikuks teeb.

  • 11.10. kell 10.00 Käru Südamekodu (Sepikoja 1, Käru, Türi vald).

Kogunemine asutuse peaukse ees. Maksimaalne grupi suurus 15 inimest.

Toimub asutuse tegevuse ja vabade töökohtade tutvustus. Käru Südamekodu on hooliva teeninduse ja hubase keskkonnaga eakate inimeste kodu, kus abistatakse eakaid ja puudega inimesi nende igapäevatoimingutes, hooldatakse ja põetakse, tagatakse puhtus ja kord. Käru Südamekodu asub Tallinnast 80 kilomeetri kaugusel Türi vallas. Pakume tööd hooldajatele.
Tasuta transport Türilt on tööandja poolt organiseeritud. Buss viib huvilised tutvuma Käru Südamekoduga Türi keskväljaku parklast kell 9.40 ja pärast üritust toob Türile tagasi.
 

Ettevõtlusnädal 2019 7.-13. oktoobril üle Eesti. Ettevõtlusnädala bänner

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)