Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Jõgevamaa tööandjate teabepäev

Prindi

Lisatud 25.10.2019

Toimumisaeg: 
3 Detsember, 2019
Kategooria: 
Tööandjatele
Asukoht: 
Töötukassa Jõgevamaa osakonna III korruse õppeklass, Suur 14

Jõgevamaa tööandjatele suunatud teabepäev selja- ja liigeste probleemidega ja läbipõlemise ohus olevate töötajate paremaks toetamiseks toimub 3. detsembril kell 10.00-12.40.

Oodatud on Jõgevamaa tööandjad, personalitöötajad ja omavalitsuste esindajad.

KAVA:
10.00 – 10.15 Kogunemine, tervituskohv, suupisted
10.15 – 10.45 Ülevaade Töötukassa teenustest tööandjate toetamiseks, Liis Lumiste
10.45 – 11.00 Kohvipaus
11.00 – 11.35 Selja- ja liigeseprobleemidega tööl, Tom Rüütel
11.40 – 12.40 Tööalane läbipõlemine, tööstress ja depressioon, Veronika Pillesaar

TÄPSEM INFO:

Teabepäeval käsitletakse sellel korral kolme teemat. Päeva avab tööandjate konsultant Liis Lumiste, kes teeb ülevaate töötukassa poolt pakutavatest võimalustest toetada oma töötajaid.

Seejärel jagab töötukassa tööandjate nõustaja Tom Rüütel soovitusi selja- ja liigeste haigustega töötajate abistamiseks ja nende mõistmiseks. „Kindlasti on abi sellest, kui mõelda rohkem, mida ma saan ja suudan teha kui, mida ma ei suuda. Lahendus võib olla tihti lihtsam kui esmapilgul tundub, et leida töötajale lahendus nii, et ka töö tulemuslikkus oleks tagatud,“ kinnitas Rüütel. 

Kolmandas osas keskendub psühholoogina ja töötukassa tööandjate nõustajana tegutsev Veronika Pillesaar läbipõlemisele, tööstressile ja depressioonile.  Pillesaare sõnul on tööandjatel läbipõlemise ennetamisel ja vältimisel tähtis roll, kuna töökohal vaimse tervise väärtustamise tulemusena paraneb töö juures valitsev õhkkond ning see aitab ka vähendada kaadrivoolavust.

Seminar on tasuta, vajalik on eelregistreerimine hiljemalt 28.11.2019 SIIN

Tööandjate nõustajad Eesti töötukassas konsulteerivad tööandjaid neljas valdkonnas: liikumisraskused ja -takistused, kuulmislangus, nägemislangus ja vaimne tervis. Iga valdkonna nõustajat on tööandjal võimalik kutsuda kohapeale individuaal- või grupinõustamiseks, mille eesmärk on ennetada ja lahendada vähenenud töövõimega inimeste tööle asumisel ja töötamisel tekkida võivaid takistusi kogemuste jagamise kaudu.

Lisaküsimuste korral kirjutada tööandjate konsultandile Liis Lumistele liis.lumiste@tootukassa.ee või helistada numbrile 776 6877.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)