Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Kiviõli töö- ja karjäärimessile registreerumine

Austatud tööandja!

Ootame Teid osalema töötukassa Kiviõli töö- ja karjäärimessile.

Mess toimub 13. oktoobril 2018 kell 11.00-14.00 Kiviõli Rahvamajas, aadressil Rahvamaja 2, Kiviõli linn.

Messile on oodatud kõik aktiivsed tööandjad, tööotsijad, töötavad ja mittetöötavad inimesed. Põnevaid pakkumisi on kõigile! Messil on Teil hea võimalus tööotsijatega vahetult suhelda ning seeläbi oma meeskonda uusi liikmeid värvata.

Osalemine on tasuta ning messi ajal on Teil kasutada laud, kuhu paigutada infomaterjalid ja muu vajalik. Registreerimistähtajaks on 08. oktoober 2018.

Lisaküsimused ja ettepanekud on oodatud:

Tatjana Fjodorova, e-post: tatjana.fjodorova@tootukassa.ee, tel +372 5919 5209

Ilja Tverdov, e-post ilja.tverdov@tootukassa.ee, tel +372 5302 0747.

Ettevõtte andmed
Ettevõtte video

Palun laadige üles oma ettevõtet tutvustav video. Süsteem lubab üles laadida kuni 20MB suuruse faili. Kui teie videofail on suurem, lisage järgmisesse lahtrisse viide video asukohale mõnes teises keskkonnas (Youtube, Vimeo vms).

Töömessi kontaktisik
Messil ettevõtet esindavate inimeste kontaktid
Milliseid ametikohti messil pakute?

Soovi korral võite pakutavate ametikohtade nimekirja laadida üles failina (kuni 2 MB). Süsteem toetab kõiki enamlevinud failiformaate.

Kui jah, kirjeldage pakutavaid töövõimalusi.

Kui pakute, siis milliseid? Koostöös Tööandjate Keskliiduga edastame info teie praktikakohtade kohta kutse- ja kõrgkoolide vastavate erialade (üli)õpilastele.

Näiteks kaugtöö, osaline tööaeg, praktikavõimalus, töövarju võimalus jms

Töötukassa korraldab igal aastal vähemalt ühe online-töömessi. Kõik online-töömessi tegevused toimuvad kokkulepitud ajal reaalajas internetis: ettekanded (saab kasutada eelsalvestust), küsimustele vastamine, kandidaatide intervjueerimine jne. See tähendab, et on võimalik jõuda paljude kandidaatideni välisriikidest ning osalev tööandja peab olema valmis värbama teiste EL riikide kodanikke. Euroopa Komisjon on loonud spetsiaalselt online-messidele mõeldud platvormi: http://www.europeanjobdays.eu/, kus saate tutvuda kõigi juba toimunud ja lähiajal toimuvate messidega üle Euroopa.

Kirjutage siia messiga seotud info, mida me ei osanud küsida, aga mis on teie jaoks oluline.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate toomess.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

logo_eures01.png