Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Kontaktikeskus

Prindi

Lisatud 06.05.2015

Kontaktikeskuse tutvustus

 

  • Pakume tööd: otsime müügikonsultante oma erinevatesse müügikontoritesse: Tallinnas, Haapsalus, Pärnus, Valgas, Tartus, Võrus, Põlvas, Jõhvis ja Paides.
     
  • Meie organisatsioon: Kontaktikeskus OÜ on tegus Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on tegutsenud eduka kõnekeskusena 2009. aastast. Töötajaid on 200 ringis ja ettevõte on pidevalt laienemas.
     
  • Miks meie juurde tööle tulla? Meie müügikonsultandi töö sobib ideaalselt „Minu esimese töökoha“ teenusele kvalifitseeruvatele noortele, sest töö ei eelda eelnevat töökogemust. Müügikonsultandi peamine ülesanne on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid tooteid ja teenuseid. Samas ei ole konsultant ainult müüja, vaid ka nõustaja, kes teeb oma tööd meeldivalt ja professionaalselt.  Võimalik on töötada nii täis- kui  osalise koormusega, nii päevasel kui õhtusel ajal. Töötasu on vastavalt müügitulemustele.  Me ootame inimest, kes on hakkaja, kohusetundlik ning soovib areneda. Oluline on arvuti kasutamise oskus igapäeva kasutaja tasemel.
Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)