Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Kuressaare majutusettevõtete avatud uste päev

Prindi

Lisatud 21.02.2018

Toimumisaeg: 
28 Märts, 2018
Kategooria: 
Töötukassa korraldatud sündmused
Asukoht: 
Kuressaare, Saaremaa

28. märtsil avavad oma uksed Kuressaare majutusettevõtted, et tutvustada tööotsijatele ja õppijatele oma ettevõtet ja pakutavaid töökohti. Avatud uste päeval korraldatakse ettevõttes ringkäik, tutvustatakse vabu töökohti ja vastatakse tööotsijate küsimustele.

Osalevate ettevõtete tutvustus

  • kell 10.00 Georg Ots Spa hotell (Tori 2, Kuressaare). Georg Ots Spa hotell on 2004. aastast tegutsev Eesti esimene wellness kategooriasse kuuluv spaa hotell. Asume Eesti suurima saare Saaremaa pealinnas Kuressaares piiskoplinnuse ja supelranna vahetus läheduses. GOSPA-s on ühendatud personaalne teenindus ja meeldiv atmosfäär. Mugav majutus, suurepärane toitlustus ja tõeliselt rahustav heaoluspaa pakuvad meie klientidele unustamatut puhkuse kogemust. Hotell pakub tööd toitlustuse teenindajatele, mahlabaari teenindajatele, hotelli vastuvõtutöötajale, toateenijale.
  • kell 13.00 Grand Rose SPA Hotel (Tallinna 15, Kuressaare). Spa Tours OÜ eesmärk on luua väärtusi läbi teenuse paljususe, mille tagab klientide, koostööpartnerite ning töötajate ühine rahulolu. Eriprojekti järgi valminud Kuressaare spaa-hotellis on ühildatud uus ja vana stiil. Kogu majas on läbivaks sümboliks roos, mis on armastuse, nooruse, tervise, värskuse, puhtuse, sõpruse ja edukuse märk. Hotell pakub tööd toitlustuse teenindajatele, puhastusteenindajale jne.
  • kell 14.00 Johan SPA (Kauba tn 13, Kuressaare). Johan SPA Hotell - kõige uuem SPA hotell Kuressaares, mis on võitnud paljude külaliste südamed oma erakordse arhitektuuri, hubasuse, naturaalsuse, sõbraliku teeninduse ja privaatsusega. Hotell ja SPA on inspireeritud Saaremaa loodusest, pakkudes ehtsust ja ainulaadsust. Hotell pakub tööd köögitöölistele, toateenijatele, toitlustuse teenindajatele.
  • kell 14.00 Arensburg Boutique Hotel and Spa (Lossi 15, Kuressaare). Arensburg Boutique Hotel & Spa Saaremaal on Teile elamusi pakkunud juba 15 aastat. Privaatne butiik-hotell asub Kuressaare vanalinna peatänaval.  Arensburg on kliendiküsitluste põhjal valitud 2012. aasta Saaremaa parimaks teenindusettevõtteks. 2011. aastal valiti aga hotell Saaremaa parimaks turismiettevõtteks. Hotell pakub tööd toitlustuse teenindajatele, köögitöölistele, puhastusteenindajatele.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png