Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Küsi EURES nõustajalt

Kui teil on küsimusi teistes Euroopa riikides töötamise kohta või otsite enda ettevõttesse töötajaid mujalt Euroopast, võtke ühendust töötukassa EURES nõustajatega! Saatke oma küsimus alloleva veebivormi kaudu ning märkige lisaks oma nimi (piisab eesnimest) ja e-posti aadress. Vastame teile kolme tööpäeva jooksul. Seda saate teha, kui:

  • broneerite aja EURES nõustamisele portaali iseteeninduses (iseteenindusse sisenemiseks on vajalik ID-kaardiga või mobiil-IDga autentimine)
  • saadate oma küsimuse alloleva veebivormi kaudu ning märgite lisaks oma nime (piisab eesnimest) ja e-posti aadressi. Vastame teile kolme tööpäeva jooksul. 

EURES-nõustajad on abiks nii tööotsijatele kui tööandjatele. Nõustamine on tasuta ja mõeldud kõigile, hoolimata sellest, kas olete töötuna registreeritud või mitte.

Tööotsijatele annab EURES nõustaja infot:

  •          vabadest töökohtadest Euroopas;  
  •          teise Euroopa riiki tööle asumise tingimustest;  
  •          töötamisega seonduvatest sotsiaalsetest garantiidest (erinevad sotsiaaltoetused, töötutoetused jms).

Igal reedel kell 12.00 - 15.00 saate vestelda EURES nõustajatega Skype'i (kasutajanimi: eures.eesti) ja rahvusvahelise EURES portaali chati vahendusel. Chatis saate lisaks Eesti EURES nõustajatele suhelda ka teiste riikide nõustajatega. Praegu osalevad chatis Eesti, Taani, Suurbritannia, Malta, Norra, Soome, Rootsi, Hispaania, Leedu, Portugal, Sloveenia ja Poola. 

EURES veebilehelt www.eures.ee leiate palju huvitavat infot teistes Euroopa riikides elamise ja töötamise kohta. Kui olete 18–35-aastane, tutvuge ka Sinu esimene EURES töökoht programmi võimalustega.

Tulge EURES nõustamisele! Meie nõustajate kontaktid leiad siit: www.eures.ee/kontakt.

Tööandjaid saavad EURES nõustajad aidata teie tööpakkumise avaldamisega rahvusvahelises EURES portaalis eures.europa.eu või soovi korral ka mingi konkreetse Euroopa riigi tööportaalis. Kui soovite oma tööpakkumist EURES portaalis avaldada, täitke palun veebivorm (inglise keeles).

EURES toetab töötajate vaba liikumist Euroopa Liidu (EL) ja Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) riikides:
Austrias, Belgias, Taanis, Soomes, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas, Iirimaal, Itaalias, Luksemburgis, Hollandis, Portugalis, Hispaanias, Rootsis, Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa Ühendatud Kuningriigis, Islandil, Liechtensteinis, Norras, Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Slovakkias, Sloveenias, Horvaatia, Maltal, Ungaris, Tšehhis, Küprosel, Bulgaarias ja Rumeenias ning Šveitsis.
EURES võrgustiku kohta leiad informatsiooni ka Euroopa Komisjoni poolt hallatavast rahvusvahelisest EURES portaalist aadressiga http://eures.europa.eu/

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png