Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Liivimaa 27.04 töömessi registreerimisvorm

Hea tööandja!

27. aprillil 2017  toimub Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Liivimaa töömess.

Messile on oodatud tööandjad, kellel on pakkuda tööd kohe või lähitulevikus. Töömess on hea võimalus enda ettevõtet kohapeal reklaamida ning võimalike kandidaatidega silmast silma suhelda. Messil osalemine on tasuta. 

Registreerumiseks täitke palun allolev veebivorm. Palume teil vastata kõigile küsimustele - see aitab meil nii praegust kui järgmisi töömesse paremini planeerida. Registreeruda saab kuni kohtade täitumiseni. 

Lisaküsimused ja ettepanekud on oodatud: pille.mumm@tootukassa.ee, tel 53 626 028


Lugupidamisega,

Eesti Töötukassa Valgamaa osakond

Ettevõtte andmed

Täitke juhul, kui lauasildile soovitud nimi erineb Teie ettevõtte nimest

Töömessi kontaktisik
Messil ettevõtet esindavate inimeste kontaktid
Milliseid ametikohti messil pakute?

Soovi korral võite pakutavate ametikohtade nimekirja laadida üles failina (kuni 2 MB). Süsteem toetab kõiki enamlevinud failiformaate.

Kui jah, kirjeldage palun pakutavaid võimalusi.

Kaugtöö, osaline tööaeg, praktikavõimalus, töövarju võimalus jms

Töötukassa korraldab igal aastal vähemalt ühe online-töömessi. 2017. aastal on mess plaanis korraldada koos teiste Balti riikidega. Kõik online-töömessi tegevused toimuvad kokkulepitud ajal reaalajas internetis: ettekanded (saab kasutada eelsalvestust), küsimustele vastamine, kandidaatide intervjueerimine jne. See tähendab, et on võimalik jõuda paljude kandidaatideni välisriikidest ning osalev tööandja peab olema valmis värbama teiste EL riikide kodanikke. Euroopa Komisjon on loonud spetsiaalselt online-messidele mõeldud platvormi: http://www.europeanjobdays.eu/, kus saate tutvuda kõigi juba toimunud ja lähiajal toimuvate messidega üle Euroopa.

Kirjutage siia messiga seotud info, mida me ei osanud küsida, aga mis on teie jaoks oluline.

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png