Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Mis on töötukassa iseteenindus?

Prindi

Lisatud 03.11.2015 | Uuendatud 05.06.2020

Eesti Töötukassa portaalis on nii tööotsijatele kui tööandjatele loodud võimalused suhelda töötukassaga mugavalt ja paberivabalt.

Iseteeninduse kasutamiseks ei pea olema töötukassas arvele võetud töötu või tööotsijana.

E-teenuste kasutamiseks on vajalik Teie tuvastamine kasutajana – see tähendab, et Teil tuleb ID-kaardi, Smart-ID. mobiil-ID või parooliga e-teenindusse sisse logida. Parool on mõeldud kasutamiseks ainult eraisikuna ja selle loomiseks peate esmalt sisenema e-töötukassasse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardiga või paluma töötukassa töötajal (nt oma nõustajal) saata endale parooli loomise link. 

Iseteenindusportaali sisselogimata saab Töötukassa kodulehel

  • otsida tööpakkumisi: tööpakkumised 
  • leitud tööpakkumisi endale või sõbrale e-postiga edasi saata
  • otsida Töötukassa koolituskaardi partnereid ja nende koolitusi: koolitused

Töötukassa e-teenuste kasutamist tutvustavaid videoklippe saate vaadata siit

Oli teile sellest lehest abi?


Registreerimata tööotsijale

Kui te olete inimene, kes tunneb huvi töötukassa teenuste vastu, kuid te ei ole töötuna või tööotsijana arvel, saate iseteeninduses teha järgmisi toiminguid (järgnevalt on toodud iseteeninduse menüüpunkti nimetus ja seal peituvad võimalused). 

Ettevõtte / asutuse esindajale

Kui teil on vajadus teha iseteeninduses toiminguid ettevõtte esindajana, peate end esmalt ettevõttega siduma. Seda saab teha menüüs „Minu volitused“, kus peate sisestama ettevõtte registrikoodi. Ettevõttega sidumisel toimub kontroll töösuhete registrisse ja juhul kui teil puudub töösuhe ettevõttega, ei saa te ennast siduda. Endale volituste saamiseks peate pöörduma ettevõtte esindusõigusega isiku (näit. juhatuse liikme) poole, kes saab teile iseteeninduses volitused anda või saata vastava volikirja töötukassasse e-posti või postiga.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)