Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

"Mängime tööintervjuud" - personaalne võimalus end proovile panna

Prindi

Lisatud 07.06.2017

Toimumisaeg: 
27 Juuni, 2017
Kategooria: 
Tööotsijatele
Asukoht: 
Lilleküla büroo, Metalli 3, Tallinn

Tööintervjuu läbimängimine annab võimaluse valmistada end paremini ette tööintervjuudeks. See on üks võimalus, et end tööotsingutel kindlamini tunda ja võimalikeks vestlusküsimusteks paremini ette valmistada. Mõeldud on see võimalus inimestele, kes ei ole töötuna või koondamisteatega tööotsijana töötukassas registreeritud.

Läbiviija: karjäärinõustaja Lilia Jakobson

Vajalik on end eelnevalt registreerida, kasutades veebivormi.

Rohkem infot karjäärinõustamise kohta: www.minukarjäär.ee või https://www.facebook.com/Minu-karjäär-Tallinnas-ja-Harjumaal-1798088473756035/

Mida tööintervjuul küsitakse? Mida nendele küsimustele vastata? Mida tööandjalt küsida? Kuidas end küsimusteks ette valmistada? Seda kõike saad individuaalsel intervjuu läbimängimisel koheda ja küsida. Osalemine on tasuta, läbimäng kestab umbes tunni. Osalema on oodatud kõik, kes ei ole töötukassas töötuna või koondamisteatega tööotsijana registreeritud.

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele Õige aeg on õppida! Tahad elult midagi enamat, aga teadmisi napib? Tule 1. juunil Lennusadamasse! Täiskasvanute õppimisvõimalusi tutvustavad kutsekoolid ja täiskasvanute gümnaasiumid. Kohal on karjäärinõustajad. Vaata lisa: www.andras.ee.

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png