Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Otsin tööd

Prindi

Lisatud 24.05.2013 | Uuendatud 13.12.2013

Tööotsijana arvelevõtmine

Tööotsija on inimene, kes otsib tööd ja on Eesti Töötukassas tööotsijana arvele võetud. Tööotsija otsib tööd, kui ta pöördub vähemalt kord 90 päeva jooksul töövahendusteenuse saamiseks Eesti Töötukassa poole.

Koondamise korral

Kui teid koondatakse, on teil õigus saada koondamishüvitist. Hüvitise suurus oleneb sellest, kui kaua olete koondava tööandja juures töötanud. 

Kohe, kui olete saanud koondamisteate, saate end töötukassas arvele võtta koondamisteatega tööotsijana. See aitab teil kiiremini uut tööd leida. 

Noortegarantii

Noortegarantii on riiklik tegevuskava, mille eesmärk on tagada, et noored saaksid töötuks jäämisel või koolist lahkumisel võimalikult kiiresti tagasi tööle,  oma haridusteed jätkata või olla muul moel ühiskonda aktiivselt kaasatud. 

EGF meetmed Ida-Virumaal

Globaliseerumisega Kohanemise Euroopa Fondi (EGF) meetmed Ida-Virumaa suurkoondamiste käigus töö kaotanutele

Töötukassa pakub Globaliseerumisega Kohanemise Euroopa Fondi (EGF) toel järgmistest ettevõtetest ja nende tütarettevõtetest – AS Eesti Energia, AS Nitrofert, AS Viru Keemia Grupp – ajavahemikul 01.08.2015–01.05.2016 koondamise tõttu töö kaotanud inimestele ja neid värbavatele tööandjatele järgmisi täiendavaid meetmeid:

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png