Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Esinduse või konsultandi vahetamine

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 16.09.2015

Töötuna registreeritud inimesel on igal ajal õigus töötukassa esindust vahetada. Selleks tuleb esitada vabas vormis avaldus, kuhu on märgitud see esindus, kus soovite edaspidi arvel olla ning tööturuteenuseid ja -toetusi saada. 

Avalduse võite tuua isiklikult oma konsultandile või esinduse infolauda või saata digiallkirjastatult e-postiga esinduse või konsultandi meiliaadressile. Palun veenduge, kas teie eelnevalt kokkulepitud pöördumise aeg jääb kehtima või määratakse teile uues esinduses ka uus pöördumise aeg. 

Kui soovite, võite vahetada ka konsultanti, kelle juures vastuvõtul käite. Selleks tuleb samuti esitada vabas vormis avaldus (soovin vahetada konsultanti ning põhjus, miks) ning tuua see isiklikult või saata digiallkirjastatult e-postiga töötukassa esindusse, kus vastuvõtul käite. Võimalusel esitage avaldus konsultandi vahetuseks vahetult pärast pöördumist või vähemalt kolm tööpäeva enne järgmist kokkulepitud pöördumist, et meil oleks võimalik leida sobiv asendaja.

Olles töötuna registreeritud ühes konkreetses esinduses, on teil samal ajal alati õigus saada kõigist meie esindustest kahte tööturuteenust:

  • teavitamist tööturu olukorrast ja
  • töövahendust. 

 

Oli teile sellest lehest abi?


Kas teadsite, et ...

Kui vahetate töötukassa esindust, veenduge palun, kas teile eelmises esinduses määratud pöördumise aeg jääb ka uues esinduses kehtima või määratakse uues esinduses teile pöördumiseks uus aeg.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

logo_eures01.png