Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Esinduse või nõustaja vahetamine

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 10.12.2020

Töötuna registreeritud inimesel on igal ajal õigus vahetada töötukassa esindust, kus ta nõustamisel käib.

Kui soovite esindust vahetada, teavitage sellest oma nõustajat. Sujuvama nõustamise tagamiseks aitab ta korraldada uue pöördumise aja teile sobivasse esindusse.

Samuti võite pöörduda sobivasse esindusse, kus edaspidi nõustamisel käia soovite ja esitage esinduse infolauas vabas vormis sellekohane avaldus. Enne nõustamiskohtumist täpsustage kindlasti, kas teie eelnevalt kokkulepitud nõustamise aeg jääb kehtima või määratakse teile uues esinduses uus aeg.

Kui soovite, võite vahetada ka esinduse siseselt nõustajat, kelle juures nõustamisel käite. Selleks tuleb samuti esitada vabas vormis avaldus (soovin vahetada nõustajat ning põhjus, miks) ning tuua see isiklikult või saata digiallkirjastatult e-postiga töötukassa esindusse, kus nõustamisel käite. Võimalusel esitage avaldus nõustaja vahetamiseks vahetult pärast nõustamiskohtumist või vähemalt kolm tööpäeva enne järgmist kokkulepitud nõustamist, et meil oleks võimalik leida sobiv asendaja.

Olles töötuna registreeritud ühes konkreetses esinduses, on teil samal ajal alati õigus saada kõigist meie esindustest kahte tööturuteenust:

  • teavitamist tööturu olukorrast ja 
  • töövahendust. 
Oli teile sellest lehest abi?


Kas teadsite, et ...

Kui vahetate töötukassa esindust, veenduge palun, kas teile eelmises esinduses määratud nõustamise aeg jääb ka uues esinduses kehtima või määratakse uues esinduses teile nõustamiseks uus aeg.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)