Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Leidsin töö

Prindi

Lisatud 16.09.2015

Töötuna arveloleku lõpetamine

Registreeritud töötuna peate teavitama töötukassat kohe, kui asute tööle, õppima, ajateenistusse, teile määratakse ennetähtaegne vanaduspension või tuleks mõnel muul põhjusel teie töötuna arvelolek lõpetada. 

Abiks töötamisel

Töösuhteid reguleerib töölepingu seadus, mis näeb ette nii töötaja õigused kui ka kohustused.  

Tööle asumisel tuleb sõlmida kirjalik tööleping. Kui tööleping kestab alla kahe nädala, võib see olla ka suuline.  Töötaja saab töötada täistööajaga, kuid tööandja ja töötaja võivad omavahel leppida kokku ka osalises tööajas. Töö tegemise eest tuleb tööandjal maksta töötajale töötasu, mis ei saa olla väiksem kui kehtestatud töötasu alammäär. Töötajal on õigus saada kalendriaastas 28 kalendripäeva põhipuhkust. Tööleping saab lõppeda vaid töölepingu seaduses toodud alustel. 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)