Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tööportaalid

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 04.01.2021

Kui olete alustamas uue töö otsinguid, soovite leida uusi väljakutseid või kaalute töökoha vahetamist, saate kasutada mitmeid erinevaid võimalusi. Endale sobilike võimaluste valik sõltub töövaldkonnast ja ametikohast. Eesti suurimad tööpakkumiste vahendajad on Eesti Töötukassa, töövahendusportaalid ja personaliotsingufirmad.

Töövahendusportaalides tööpakkumiste otsimine ja jälgimine on hea võimalus tööturul pakutavate võimalustega kursis olemiseks, portaalis kandideerimisdokumentide koostamine võimaldab sobivale tööpakkumisele kandideerida. Tööandjad kasutavad töökuulutuste avaldamiseks ja töötajate leidmiseks erinevaid töövahendusportaale. Kui täita tööotsija profiili rohkem kui ühes töövahendusportaalis, suurendad võimalust, et tööandja Sind märkab.

Eesti Töötukassa e-töötukassa on tööotsinguportaal, kus on üleval erinevate tegevusvaldkondade ja ametipositsioonide töökuulutused. Seal on võimalik luua endale CV ja tööpakkumistele kandideerida. E-teenuste kasutamiseks on vajalik ennast kasutajana tuvastada – see tähendab, et teil tuleb ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-ID abil portaali sisse logida.

Valik enamlevinud töövahendusportaale:

Kui teate juba, mis valdkonna tööpakkumised teile täpsemalt huvi pakuvad, soovitame jälgida erialaliitude kodulehti ning ülikoolide karjäärilehti. Uute töötajate värbamisel kasutavad mitmed personaliotsingufirmade abi, seetõttu tasub teil täita tööotsija profiili andmed ka personaliotsingufirmade andmebaasides.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)