Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

  Hoiatus

 • Submissions for this form are closed.

Pärnumaa tootmisettevõtete avatud uste päevad, 07.10.-11.10.2019

7. oktoobrist kuni 11. oktoobrini avavad ettevõtlusnädala raames oma uksed Pärnumaa tootmisettevõtted, et tutvustada tööotsijatele ja õppijatele oma ettevõtet ja pakutavaid töökohti. Avatud uste päeval korraldatakse ettevõttes ringkäik, tutvustatakse vabu töökohti ja vastatakse tööotsijate küsimustele.

Igas ettevõttes on maksimaalne grupi suurus. Selleks, et külastus kenasti sujuks, palume eelnevalt registreeruda. 

Registreerimisvorm asub lehe alumises osas. Palun märkige registreerudes ka enda kontaktandmed, et saaksime muutuste korral ühendust võtta! Osalemiseks saate valida ka mitu huvipakkuvat ettevõtet.

Osalevate ettevõtete tutvustus
 
 • 08.10.2019 kell 10.00 AS Qualitex (Pärnu mnt 50, Sindi). – GRUPP ON TÄIS!

Kogunemine kell 09.50 ettevõtte värava juures. Maksimaalne grupi suurus 12 inimest.

AS Qualitex on 1996. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb trikotaažkanga tootmisega. Ettevõtte peamised sihtturud ja koostööpartnerid asuvad Eestis, Euroopas, USA-s, Valgevenes. Qualitexi tootevalikusse kuuluvad 100% puuvillased, polüamiidkiust, viskooskiust ja lycralisandiga trikotaaž, fliiskangad, pikeed.

Tootmine jaguneb kaheks põhiosaks – kudumistsehh ning viimistlustsehh. Kudumise osakond koosneb kudumismasinast. Viimistlusosakond koosneb värvimismasinatest. Päevas toodetakse umbes 2 tonni valmiskangast. Õmblusosakond organiseerib valmisrõivaste modelleerimist, näidiste valmistamist ja allhankena õmblemist. AS Qualitexi juhtidee on kiire reageering ja tagatud kvaliteet.
 

 • 08.10.2019 kell 13.00 Metsä Wood Eesti AS (Kase tn 17, Pärnu). – GRUPP ON TÄIS!

Kogunemine kell 13.00 peaukse juures. Maksimaalne avatud uste päeva grupi suurus 15 inimest.

Metsä Wood tegeleb kasevineeri tootmisega. Tehase töökeskkond ning seadmed on uued, modernsed ning turvalised. Meie meeskonnas töötavad tublid tootmistöölised, kelle käe all valmib spoonist kõrgekvaliteediline vineer. Töö sobib kõigile vähemalt 18-aastastele naistele ja meestele, toimub 8-tunniste vahetustega vastavalt graafikule, sisaldab ka öövahetusi ning vajadusel nädalavahetuse päevi. Töö edukaks teostamiseks on vajalik meeskonnatööoskus, eesti ja/või vene keele oskus, hea füüsiline vorm ning algtasemel arvuti kasutamise oskus.
 

 • 08.10.2019 kell 15.00 Wendre AS Rääma tootmisüksuses (Rääma 38, Pärnu). – GRUPP ON TÄIS!

Kogunemine kell 15.00 AS Wendre esinduskaupluse parklas. Maksimaalne grupi suurus 10 inimest.

Tutvustatakse Wendre mööblitootmise üksust ning töötamise võimalusi. Rääma tootmisüksuses toimub hetkel töö ühes vahetuses. Wendre on üks suurimaid vooditekstiilide tootjaid. Meie tootmisliinidelt väljub igapäevaselt kümneid tuhandeid tooteid, mis inimeste kodudesse jõudes pakuvad mõnusat ja kvaliteetset und. Lisaks patjadele ja tekkidele on meie tootevalikus madratseid, voodeid ja palju muud huvitavat. Järjepidevalt tegeletakse tootearendusega, et pakkuda tarbijatele laia valikuvõimalust ning uudseid tooteid. Meie missiooniks on koostöös edukate partneritega olla usaldusväärne, energiasäästlik, keskkonna ning kogukonna suhtes vastutustundlik ja eetiline tootja maailma tekstiiliturul.
 

 • 09.10.2019 kell 10.30 AQ Lasertool OÜ Lemmetsa tootmisüksuses (Lagre tee 2, Lemmetsa, Pärnu).

Kogunemine kell 10.30 peaukse juures. Maksimaalne grupi suurus 10 inimest.

Tutvustatakse ettevõtet ja erinevaid töötamise võimalusi ettevõttes. Toimub küsimustele vastamine. Tootmisüksuse põhitegevuseks on metallist komponentide ning koostude tootmine rahvusvahelistele koostööpartneritele erinevates tööstusharudes nagu auto- ja energeetikatööstuses.
 

 • 09.10.2019 kell 15.00 Wendre AS Lina tootmisüksuses (Lina 31, Pärnu). – GRUPP ON TÄIS!

Kogunemine kell 15.00 AS Wendre peamaja ees. Maksimaalne grupi suurus 10 inimest.

Tutvustatakse tekkide ja patjade tootmist ja töötamise võimalusi. Töö kolmes vahetuses. Wendre on üks suurimaid vooditekstiilide tootjaid. Meie tootmisliinidelt väljub igapäevaselt kümneid tuhandeid tooteid, mis inimeste kodudesse jõudes pakuvad mõnusat ja kvaliteetset und. Lisaks patjadele ja tekkidele on meie tootevalikus madratseid, voodeid ja palju muud huvitavat. Järjepidevalt tegeletakse tootearendusega, et pakkuda tarbijatele laia valikuvõimalust ning uudseid tooteid. Meie missiooniks on koostöös edukate partneritega olla usaldusväärne, energiasäästlik, keskkonna ning kogukonna suhtes vastutustundlik ja eetiline tootja maailma tekstiiliturul.
 

 • 10.10.2019 kell 10.00 Ruukki Products AS (Turba tn 7, Pärnu). – GRUPP ON TÄIS!

Kogunemine ettevõttes kohapeal. Maksimaalne grupi suurus 10 inimest.

Tutvustatakse nii ettevõtet kui erinevaid töötamise võimalusi ettevõttes, vastatakse küsimustele. Ruukki teenindab ärikliente ja tarbijaid ehitusvaldkonnas. Tarnime klientidele energiatõhusaid ehitus- ja katusetooteid ning teenuseid kavandamisest kuni paigaldamiseni. Lisaks teenindame katusetoodete kliente Ruukki Expressi katusekeskustes. Kõrghooajal värbame ajutisi töötajaid tootmistööle, oma vabadest töökohtadest anname teada tööportaalide vahendusel ning Ruukki kodulehel www.ruukki.ee.
 

 • 10.10.2019 kell 13.00 AQ Lasertool OÜ Kodara tootmisüksuses (Kodara tn 7, Pärnu). – GRUPP ON TÄIS!

Kogunemine kell 13.00 peaukse juures. Maksimaalne grupi suurus 10 inimest.

Tutvustatakse ettevõtet ja erinevaid töötamise võimalusi ettevõttes. Toimub küsimustele vastamine. Tootmisüksuse põhitegevuseks on metallist komponentide ning koostude tootmine rahvusvahelistele koostööpartneritele erinevates tööstusharudes nagu auto- ja energeetikatööstuses.
 

 • 10.10.2019 kell 15.00 Alise Technic OÜ (Savi 36c, Pärnu). – GRUPP ON TÄIS!

Kogunemine kell 15.00 peaukse juures. Maksimaalne grupi suurus 15 inimest.

Tutvustatakse ettevõtet ja erinevaid töötamise võimalusi ettevõttes, vastatakse küsimustele. Ettevõtte tegevusalaks on lehtmetalltoodete valmistamine - lõiketöötlemine, survetöötlemine, keevitamine ja koostamine. Eesmärkideks on tagada kliendisõbralik ja kõrgkvaliteetne tootmistegevus, kasutada oma tööprotsessides innovaatilist, ressursisäästlikku ja keskkonnasõbralikku tehnoloogiat ning pidevalt arendada ettevõtte meeskonda. Tootmistöö on kahes vahetuses 6.00-14.30; 14.30-23.00.

Ettevõtlusnädal 2019 - Samm Sinu unistusteni. 7.-13. oktoober üle Eesti.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)