Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Saaremaa 9.04.2019 töö- ja karjäärimessi registreerimisvorm

Hea tööandja!

9. aprillil 2019 kell 10.00 - 13.00 toimub Kuressaare Kultuurikeskuses Saaremaa töö- ja karjäärimess.  

Messile on oodatud tööandjad, kellel on pakkuda tööd kohe või lähitulevikus. Töö- ja karjäärimess on hea võimalus enda ettevõtet kohapeal reklaamida ning võimalike kandidaatidega silmast silma suhelda.

Töömessil osalemine on tasuta. Messil osalemiseks täitke palun allolev veebivorm. Palume teil vastata kõigile küsimustele - see aitab meil nii praegust kui ka järgmisi töömesse paremini planeerida.

Kõik ettepanekud ja täiendavad küsimused on oodatud telefonidel 452 1888; 53627917 või e-posti aadressil triinu.lilleparg@tootukassa.ee.

Lugupidamisega

Eesti Töötukassa Saaremaa osakond

Ettevõtte andmed
Ettevõtte video

Palun laadige üles oma ettevõtet tutvustav video. Süsteem lubab üles laadida kuni 20MB suuruse faili. Kui teie videofail on suurem, lisage järgmisesse lahtrisse viide video asukohale mõnes teises keskkonnas (Youtube, Vimeo vms).

Töömessi kontaktisik
Milliseid ametikohti messil pakute?

Soovi korral võite pakutavate ametikohtade nimekirja laadida üles failina (kuni 2 MB). Süsteem toetab kõiki enamlevinud failiformaate.

Kui jah, kirjeldage pakutavaid töövõimalusi.

Kui jah, nimetage palun ametikohad ja nende arv.

Näiteks kaugtöö, osaline tööaeg, praktikavõimalus, töövarju võimalus jms

Töötukassa korraldab igal aastal vähemalt ühe online-töömessi, mille tegevused toimuvad kokkulepitud ajal reaalajas internetis: ettekanded (saab kasutada eelsalvestust), küsimustele vastamine, kandidaatide intervjueerimine jne. See tähendab, et on võimalik jõuda paljude kandidaatideni välisriikidest ning osalev tööandja peab olema valmis värbama teiste EL riikide kodanikke. Euroopa Komisjon on loonud spetsiaalselt online-messidele mõeldud platvormi: http://www.europeanjobdays.eu/, kus saate tutvuda kõigi juba toimunud ja lähiajal toimuvate messidega üle Euroopa.

Kirjutage siia messiga seotud info, mida me ei osanud küsida, aga mis on teie jaoks oluline.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate toomess.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

logo_eures01.png