Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Üldhariduskoolidele

Prindi

Lisatud 05.01.2015 | Uuendatud 24.01.2019

Töötukassa karjääriinfospetsialistid  korraldavad tööturgu ja tööelu tutvustavaid töötube 8.-12. klasside õpilastele. Töötubade eesmärk on tõsta noorte tööalast teadlikkust ning suurendada nende võimalusi hiljem tööd leida. Töötube viime läbi üldhariduskoolides, noortekeskustes ja noortele suunatud messidel.

Töötubades tugineme igapäevasele tööandjate ja tööotsijatega tegelemise kogemusele.  Jagame teavet tööturu trendidest ja suundumustest, tööandjate ootustest ja soovitustest noorele tööotsijale, noorte olukorrast tööturul ja võimalustest tööd leida ning mitmetel teistel teemadel. Püüame anda võimalikult praktilist infot noori huvitavas ja neid aktiivselt kaasavas vormis.

Karjäärinõustamist ja karjääriinfo jagamist pakutakse nii individuaalselt kui ka gruppidele. Ülevaate koolidele pakutavatest karjääriteenustest noortele leiad karjääriteenuste menüüst.

Kui te soovite karjääriinfospetsialisti oma koolinoortele tööturgu tutvustavat töötuba läbi viima kutsuda, võtke palun ühendust meie maakondliku osakonnaga. Meie kontaktid leiate siit: töötukassa esindused

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

logo_eures01.png