Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Tallinna Lastekodu infopäev Saaremaal

Prindi

Lisatud 25.07.2017 | Uuendatud 26.07.2017

Toimumisaeg: 
24 August, 2017
Kategooria: 
Tööotsijatele
Asukoht: 
Tallinna 16, Kuressaare

Hea tööotsija!

Tallinna Lastekodu ootab enda juurde tööle uusi peretöötajaid. Peretöötajad töötavad perede juures paindliku tööajaga, mis võimaldab teha tööd vähemalt 5-11 ööpäeva järjest ning seejärel kasutada sama pikka puhkeaega. Perevanem elab peremajas koos laste ja noortega. Perevanem korraldab igapäevast pereelu kuni kuuele lapsele ja noorele, neid suunates ja toetades. Osalemiseks registreeri end palun siin veebivormil.

 

Tallinna Lastekodu infopäeval Saaremaa töötukassa osakonnas 24. augustil kell 15.00 tutvustame töötamise võimalusi ning värbamisprotsessi. Infopäev on suurepärane võimalus kohtuda tööandjaga ja individuaalselt vestelda ja soovi korral esitada kandideerimisavaldus.

 

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja arenev laste hoolekandeasutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel. Tallinna Lastekodu põhieesmärk on tagada vanemliku hoolitsuseta lastele ja noortele turvaline kasvukeskkond ning toetada puuetega lapsi ja toimetulekuraskustes peresid.

 

Tallinna Lastekodu pakub stabiilset ja pikaajalist töösuhet ning  erinevaid motivatsioonipakette. Peretöötaja töötasu on võrreldav haridustöötajate keskmise töötasuga.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png