Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Karjääriinfo ja -nõustamine noorele

Prindi

Lisatud 20.11.2018 | Uuendatud 09.04.2020

Hei noor! Tahad teada kelleks saada, mida õppida? Vastused saad nüüd töötukassa karjäärikeskusest! Bännerile klõpsamine viib karjäärinõustamisele registreerimise lehele.

Eesti Töötukassa pakub noortele karjääriinfot ja -nõustamist, et toetada noori sobivate haridus- ja tööalaste võimaluste leidmisel, valikute tegemisel ning nende ellu viimisel.

21. sajandil on karjääri mõiste märgatavalt laienenud – ühesuunalise alt üles liikumise asemel hõlmab sõna karjäär lisaks haridustee ja elukutse valikule ning tööellu astumisele ka palju muud, alates eneseteostusest kuni tegevusteni pensionipõlveski.

Tööturu- ja haridusteemalist infot loob, koondab ja vahendab noortele ja ka täiskasvanutele karjääriinfo spetsialist.

Karjäärinõustaja aitab suurendada teadlikkust iseendast ning hariduse ja tööturu võimalustest, püstitada eesmärke ja kavandada tegevusi nende eesmärkide saavutamiseks. Karjäärinõustaja kasutab oma töös erinevaid meetodeid – vestlused, loovharjutused ning vajaduse korral ka testid.

Karjäärinõustamist ja karjääriinfo jagamist pakutakse nii individuaalselt kui ka gruppidele. Ülevaate koolidele pakutavatest karjääriteenustest noortele leiad karjääriteenuste menüüst.

Karjäärispetsialistidega on võimalus kohtuda koolis ja töötukassa karjäärikeskuses, aga vestelda saab ka Skype'i, e-kirja või telefoni teel. Kui on soov teistega koos karjääriteemasid arutada, siis on võimalik osaleda grupitegevustes.

Töötukassa karjääriteenused on kõikidele tasuta.

Oli teile sellest lehest abi?


Õpetaja / kooli või organisatsiooni kontaktisik

KUTSUGE KARJÄÄRISPETSIALIST KOOLI!

1. Andke oma soovist teada

2. Teiega võetakse ühendust, et leppida kokku sobivad teemad ning tegevused

3. Karjäärispetsialist teeb koolis kokku lepitud nõustamised, töötoad, loengud vms

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)