Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Karjääriinfotoad

Prindi

Lisatud 29.07.2013 | Uuendatud 19.03.2018

Karjääriinfotoast saab infot tööotsimise kohta ning nõu ja tuge tööalaste valikute tegemisel. Karjääriinfotoad on avatud kõigis meie osakondades.

Tööotsingutega seotud info saamiseks võib helistada ka meie infotelefonile 15501.

Karjääriinfotoas saate tutvuda kandideerimisdokumentide näidistega ning erinevate õppimise ja töötamise võimalusi tutvustavate materjalidega. Kandideerimisdokumentide vormistamiseks ja  töökonkurssidel osalemiseks saate kasutada internetiühendusega arvutit. Küsimuste tekkimisel aitavad teid karjääriinfotoas töötavad karjääriinfo spetsialistid (nt juhendavad teid kandideerimisdokumentide ettevalmistamisel ja tööpakkumiste leidmisel).

Karjääriinfotuppa võib tulla igaüks. Tubade lahtiolekuaegade kohta saate infot konkreetsest osakonnast. Kui te ei leia tuba üles, pöörduge osakonna infolauda.

Seda, kuidas töötukassa teid täpsemalt abistada saab, näete allolevast videolõigust.

 

 

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png