Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Karjäärinõustamine

Prindi

Lisatud 11.07.2013 | Uuendatud 06.01.2017

Karjäärinõustamine on abiks karjääri kujundamisega seotud otsuste langetamisel. Nõustamine hõlmab nii õppimise kui ka töökoha ja kutsevalikuga seotud küsimusi ja teemasid.

Kõigis töötukassa osakondades töötavad  karjäärinõustajad. Karjäärinõustaja abistab ja toetab karjääriplaneerimisel ja -arendamisel, elukutse-, haridustee ja töövalikuga seotud otsuste tegemisel.

Karjäärinõustamine on mõeldud nii registreeritud töötutele ja koondamisteate kätte saanud tööotsijatele kui ka teistele soovijatele sh töötavatele täiskasvanutele. Teenust kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Kui olete registreeritud töötu või koondamisteatega tööotsija, andke oma soovist karjäärinõustamisele tulla teada oma konsultandile, kes teid vajadusel karjäärinõustaja juurde suunab. 

Töötavad ja teised töötuna mitte registreeritud inimesed saavad tulla karjäärinõustaja juurde meie büroodes, võtta ühendust Skype vahendusel või e-kirja teel: 

  • nõustamine töötukassa büroos - võtke ühendust endale sobiva büroo karjäärinõustajaga, kelle kontaktid avanevad järgneval viitel klikates: Karjäärinõustajate kontaktid
  • Skype nõustamise alustamiseks vajutage siia või võtke ühendust meie maakondliku bürooga ning leppige kokku nõustamise aeg. Töötukassa esinduste kontaktid leiate siit: töötukassa esindused
  • kui soovite nõu küsida e-kirja teel, vajutage siia.  


Järgnev videoklipp aitab aimu saada, mida karjäärinõustamisel tegelikult tehakse.

 

Karjäärinõustamist kaasrahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist tervise- ja tööministri 25.11.2014 käskkirja nr 210 Karjäärinõustamise kättesaadavuse suurendamine“ alusel​.  

Oli teile sellest lehest abi?


Kas teadsite, et ...

karjäärinõustamine võib toimuda nii individuaalselt kui grupis ja vajaduse korral saab täita erinevaid teste?

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Bännerile klikates jõuate minukarjäär.ee lehele, kust saate lugeda erinevatest võimalustest oma karjääri muutmiseks või edendamiseks  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png