Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Koostööpartnerid

Prindi

Lisatud 17.06.2021 | Uuendatud 03.09.2021

  1. EBS Executive Education OÜ. Arengutreener Peep Aaviksoo. Veebilehe aadress https://executivecoaching.ee/
  2. Intelligentne Grupp OÜ. Arengutreenerid Eike Tõnismäe ja Signe Tõnismäe. Veebilehe aadress https://intelligentne.ee/coaching-koolitused/
  3. Rutiina OÜ.  Arengutreener Ruti Einpalu. Veebilehe aadress www.rutieinpalu.com
  4. Similar Minds OÜ. Arengutreener Katrin Oblikas. Veebilehe aadress www.oblikascoaching.ee
  5. Viirmaacoaching OÜ. Arengutreener Merle Viirmaa-Treifeldt. Veebilehe aadress https://www.merleviirmaa.ee/
  6. Kasvu Labor OÜ. Arengutreener Ain Mihkelson. Veebilehe aadress http://kasvulabor.ee/coaching-ja-mentorlus/
  7. Nobel People OÜ. Arengutreenerid Kristiina Tukk ja Toomas Tamsar. Veebilehe aadress www.nobelpeople.ee/coaching
  8. MTÜ Pööripäev Arengutreener Küllike Oja. Veebilehe aadress www.kyllikeoja.ee
  9. Palolem OÜ Arengutreener Ingrid Tiido. Veebilehe aadress  www.ingridtiido.ee
  10. Bristol & Partnerid OÜ  Arengutreener Piret Bristol. Veebilehe aadress www.bristol.ee
  11. Well-being OÜ Arengutreener Alice Raidma. Veebilehe aadress www.well-being.ee
  12. Elutreener OÜ  Arengutreener Merike Ots. Veebilehe aadress www.elutreener.ee 
  13. Ivar Lukk Coaching OÜ  Arengutreener Ivar Lukk. Veebliehe aadress www.ivarlukk.com/et 
  14. FairWind OÜ  Arengutreener Triin Tars. Veebilehe aadress www.tars.ee
  15. Arengulooja OÜ  Arengutreener Maire Lilleberg. Veebilehe aadress www.lilleberg.ee
  16. UpWise Coaching OÜ Arengutreener Jaanika Rannula. Veebilehe aadress www.upwise.ee
  17. Õnnesepad OÜ Arengutreener Kaidi Peets. Veebilehe aadress www.kaidipeets.com
  18. Idera OÜ Arengutreener Marja Sepp. Veebilehe aadress www.supervisioon.ee/team/marja-sepp

Kui olete arengutreeningu vajaduses nõustajaga kokku leppinud, saate valida sobiva arengutreeneri töötukassa kvalifitseeritud koostööpartnerite nimekirjast.

Arengutreeneri valimisel tutvuge põhjalikult tema varasema kogemusega. Teenuse osutajad pakuvad võimalust kohtuda arengutreeneriga, et pärast proovikohtumist otsustada omavahelise sobivuse ja teenuse alustamise üle. Proovikohtumine on teile tasuta. Sobiva arengutreeneri leidmisel informeerige teenuse osutajat, et teie teenuse eest tasub töötukassa ning edastage oma andmed: ees- ja perekonnanimi, isikukood ning kontaktandmed.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)