Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Nõustamisteenused

Prindi

Lisatud 11.07.2013 | Uuendatud 16.06.2017

Töötukassa pakub teile erinevaid nõustamisteenuseid. Valides vasakpoolsest menüüst konkreetse teenuse, saate selle kohta täpsemalt lugeda. 

Psühholoogiline nõustamine

Töö kaotus võib tekitada tundeid, mis ei lase teil keskenduda uue töö leidmisele: kiiresti vahelduvad meeleolud, ebakindlast tulevikust tulenev ärevus ja paanika.

Võlanõustamine

Pärast töökaotust väheneb sissetulek oluliselt ning töötuskindlustushüvitist või töötutoetust makstakse vaid ajutiselt. Et vältida võlgadesse sattumist või olemasolevate võlgade üle pea kasvamist, tuleks võimalikult kiiresti läbi mõelda, kuidas oma laenukohustustega toime tulla.  

Muu nõustamine

Töötukassa saab teid aidata ka muude nõustamist vajavate probleemide, näiteks sõltuvushäiretega tegelemisel. Kui tunnete, et vajate abi alkoholi-, narko- või hasartmängusõltuvusest vabanemiseks, rääkige sellest oma konsultandile, kes aitab leida võimalusi ja kohti sõltuvusprobleemidega tegelemiseks. 

Töötuna registreeritud inimestele, kes osalevad tööklubis, psühholoogilisel nõustamisel, võla- või sõltuvusnõustamisel maksame vajadusel sõidu- ja majutustoetust.

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele Õige aeg on õppida! Tahad elult midagi enamat, aga teadmisi napib? Tule 1. juunil Lennusadamasse! Täiskasvanute õppimisvõimalusi tutvustavad kutsekoolid ja täiskasvanute gümnaasiumid. Kohal on karjäärinõustajad. Vaata lisa: www.andras.ee.

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png