Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Talgutöö

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 30.12.2015

Talgud ehk vana komme ühiselt tööd teha on ka tänapäeval au sees - tore ühine ettevõtmine millegi ärategemiseks. Talgutöö raames võib teha kõiksugu tegevusi, mida külas, linnas või oma kodukandis parasjagu vaja on teha.

Talgutööl osalemine annab võimaluse tegutseda teistega koos kogukonna heaks, aitab olla aktiivne, laiendab sotsiaalset võrgustikku, annab motivatsiooni ning suurendab ühtlasi ka väljavaateid tööd leida.

Talgutööl saab osaleda registreeritud töötu ning talgutööle suunab teid teie konsultant. 

Talgutööl osalejal on õigus sõidu- ja majutustoetusele - selleks peate oma konsultandile esitama talgutöö osavõtulehe. 

Vähenenud töövõimega isikutele osutatavat tööturuteenust kaasrahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist sotsiaalkaitseministri ning tervise- ja tööministri 27.03.2015 käskkirja nr 57 "Tööturuteenuste osutamine töövõimereformi sihtrühmale"  alusel.

Oli teile sellest lehest abi?


Kas teadsite, et ...

Sõidu- ja majutustoetuse saamiseks peate hiljemalt 30 päeva pärast talgutel osalemist esitama konsultandile täidetud osavõtulehe, kus on kirjas talgutöö kogunemiskoht, toimumise kuupäev ja talgujuhi nimi. Andmete õigsust ja osalemist talgutel kinnitavad oma allkirjaga nii talgujuht kui ka töötu. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Klõps pildil viib uue eakuse rahvakogu 16.11 toimuva seminari lehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png