Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tasuta e-koolitused

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 06.11.2015

Sellele lehele oleme koondanud viiteid erinevate tasuta e-õppe võimaluste kohta. Paremalt "Kasulike linkide" alt leiate viiteid ka teistele täiskasvanutele mõeldud tasuta õppimisvõimalustele. 

Tallinna Tehnikaülikooli loeng "Eneseanalüüs". Lisaks loengumaterjalile on võimalik teha ka karjääri- ja enesemotivatsiooni testi. 
Sisu: töö, õpingud, kogemused, hoiakud, elukestev õpe, VÕTA ideed, karjäär, karjääriplaneerimine, elurollid, eesmärkide püstitamine, CV koostamine, enesemotivatsioon. 

Veebikoolitus
Sisu: koolitus annab praktilised oskused e-keskkonnas olevate teenuste turvaliseks kasutamiseks ja dokumentide digiallkirjastamiseks ID-kaardiga või Mobiil-IDga.

Tööotsimise ja karjäärinõu e-kursus. Kursusel osalemiseks on vajalik registreerumine. 
Sisu: 
E-kursus annab nõu, kuidas hinnata oma oskusi ja võimeid, suurendada väljavaateid tööturul ja leida rahuldustpakkuv töö. Kursus sisaldab praktilisi nõuandeid CV koostamiseks ja kandideerimisoskuste lihvimiseks ning aitab valmistuda tööintervjuuks. Samuti leiab sealt juhiseid karjääriplaneerimiseks ja tuge eneseteostusel.

 

Eesti keele iseseisev õpe

Oli teile sellest lehest abi?


Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele  Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bännerile klõpsates jõuate Noor Meister veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png