Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Vanaduspensioniealisele tööotsijale

Prindi

Lisatud 20.03.2017 | Uuendatud 26.05.2017

Töötukassa pakub kõigile inimestele karjääriinfottöövahendust, tööotsingu alast nõustamist (tööotsingu töötoas või tööklubis osalemine) ja karjäärinõustamist.

Kui olete vanaduspensioniealine, saate kasutada ka teisi töötukassa teenuseid. Seda juhul, kui te ei tööta ja registreerite end tööotsijana. 

Vanaduspensioniealisel tööotsijal on võimalik vastavalt vajadusele saada järgmisi teenuseid:

Vanaduspensioniealisele inimesele, kes on tööotsijana arveloleku ajal suunatud tööturukoolitusele, kvalifikatsiooni saamise toetamisele või tööpraktikale, jätkatakse tööturuteenuste osutamist ka pärast tööotsijana arveloleku lõpetamist või tööle asumist.

Tööturuteenust kaasrahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist tervise- ja tööministri 04.12.2014 käskkirja nr 222 „Tööturuteenuste osutamine tagamaks paremaid võimalusi hõives osalemiseks“ alusel. 

Oli teile sellest lehest abi?


Mõisted
Mis on töötamine?
Vanaduspensioniiga

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)