Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Kuidas „Minu esimese töökoha“ toetust taotleda?

Prindi

Lisatud 06.01.2015 | Uuendatud 22.06.2021

Toetust on võimalik taotleda, kui olete  vabale töökohale leidnud kandidaadi, kes vastab „Minu esimese töökoha“ toetuse tingimustele.

Kui kasutate uue töötaja leidmisel töötukassa abi, saate iseteeninduses töökuulutuse sisestamisel teada anda valmisolekust tööle võtta ka erialaste oskuste ja töökogemuseta noor (töötukassa iseteeninduses tööpakkumise sisestamiseks peate olema tööandja rollis sisse loginud).

Kui vabale töökohale on sobiv inimene leitud, toimub toetuse taotlemine sarnaselt palgatoetuse taotlemise ja koolituskulude hüvitamise taotlemisega. Töötukassale peate esitama sama avalduse, mille palgatoetuse taotlemiselgi, märkides avaldusel, et soovite võtta tööle "Minu esimese töökoha" toetuse tingimustele vastava noore. 

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)