Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Millal tuleb saadud toetus tagastada?

Prindi

Lisatud 06.01.2015

Tööandjal tuleb „Minu esimese töökoha“ palgatoetus ja koolituskulu täies ulatuses tagastada, kui tööandja algatusel lõpetatakse töösuhe enne kahe aasta möödumist. 

Lisaks peab tööandja tagastama palgatoetusena välja makstud puhkusetasu, mis on talle töölepingu seaduse § 66 kohaselt riigieelarvest hüvitatud. 

Saadud toetust ei pea tagastama, kui tööandja on töölepingu lõpetanud töölepingu seaduse § 88 lg 1 alusel. Samuti siis, kui töösuhe lõpeb töötaja algatusel või poolte kokkuleppel. 

Oli teile sellest lehest abi?


Kasulikud lingid

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png