Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Koondamishüvitise määramine ja maksmine

Prindi

Lisatud 03.10.2013 | Uuendatud 28.12.2017

Töötukassa vaatab koondamishüvitise avalduse läbi ja teeb otsuse kahe nädala jooksul avalduse ja dokumentide vastuvõtmise päevast arvates. 

Mõjuval põhjusel võib töötukassa avalduse läbivaatamise tähtaega kahe nädala võrra pikendada. Tähtaja pikendamisest ja selle põhjustest teatame kohe ka tööandjale ja töötajale või ametnikule.

Kui otsus koondamishüvitise määramise kohta on tehtud, saadame selle nii tööandjale kui töötajale või ametnikule elektrooniliselt või lihtkirjaga viie kalendripäeva jooksul otsuse tegemise päevast arvates. Otsuse saatmise viisi saate valida avaldust esitades.

Koondamishüvitis makstakse hiljemalt viiendal kalendripäeval arvates otsuse tegemisest töötaja või ametniku pangakontole. Määratud hüvitise summast peetakse kinni tulumaks ja kohustusliku kogumispensioniga liitunutel ka kohustusliku kogumispensioni makse.

 

 

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)