Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötasu hüvitise määramine

Prindi

Lisatud 13.04.2020 | Uuendatud 10.08.2020

Siit lehelt leiate asutuste nimekirja (Exceli formaadis), kellele on töötasu hüvitis määratud.

Failis on töötasu hüvitise avaldusele positiivse otsuse saanud asutuste nimekiri 09.08 seisuga. 

Dokumendi esimesel lehel on toodud töötasu hüvitise avaldusele positiivse otsuse saanud asutuste nimekiri nädalate kaupa. See tähendab, et kui asutusele on hüvitist määratud mitmel eri nädalal, siis on need toodud erinevatel ridadel. Iga rea juures on toodud välja mitmele inimesele hüvitis määrati, kui suur oli hüvitiste brutosumma ja hüvitiste kogukulu koos töötukassa poolt brutosumma pealt tasutud sotsiaalmaksu ja tööandja töötuskindlustusmaksega.

Dokumendis on eraldi lehtedel toodud erinevate kuude eest määratud hüvitiste kokkuvõte asutuste kaupa. Viimasel lehel on toodud määratud hüvitiste koondvaade asutuste kaupa: mitmele inimesele hüvitis määrati (sealhulgas mitu inimest on saanud hüvitist ühe kuu eest, mitu kahe kuu eest ja mitu kolme kuu eest), kui suur oli hüvitiste brutosumma ja hüvitiste kogukulu koos töötukassa poolt brutosumma pealt tasutud sotsiaalmaksu ja tööandja töötuskindlustusmaksega.

Juuni eest määratud hüvitiste saamise tingimused on erinevad märts-mai eest määratud hüvitiste saamise tingimustest. Vaata lähemalt SIIT

NB! Asutuste nimekirjas ei avaldata hüvitise saajate arvu nende asutuste puhul, mille töötajate arv on 3 või väiksem.

Töötasu hüvitise määramiste kokkuvõtet on võimalik vaadata lehe alumises osas asuvalt interaktiivselt töölaualt.

Asutuste nimekiri (Excel)

 

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)