Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötutoetuse maksmise tingimused

Prindi

Lisatud 03.10.2013 | Uuendatud 03.05.2021

Selleks, et saada töötutoetust, peate:

  • tulema  teile määratud ajal konsultandi vastuvõtule, pöörduma telefoni teel või e-töötukassa kaudu, kui see on teie tööotsimiskavas kokku lepitud;
  • täitma tööotsimiskavas kokku lepitud tingimusi ja tegevusi.

Töötutoetust arvestatakse tagasiulatuvalt vastuvõtul käimise, telefoni teel või e-töötukassa kaudu pöördumise vaheliste päevade eest ning seda makstakse vähemalt üks kord 30 päeva jooksul.

Töötutoetuse makse teostatakse üldjuhul viie tööpäeva jooksul pärast viimast nõustamist ja töötuna arveloleku lõppemisel viie tööpäeva jooksul peale töötutoetuse maksmise lõpetamise otsuse kinnitamist.

Töötutoetus makstakse teie pangakontole. Kui te soovite, et töötutoetus kantakse teise isiku pangakontole, tuleb selleks esitada Eesti Töötukassas vormistatud kirjalik avaldus, digitaalselt allkirjastatud elektrooniline avaldus või notariaalselt tõestatud avaldus.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)