Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

28. märtsil toimub online-töömess „IT, sales and engineering – Work in Estonia“

Prindi

Lisatud 01.02.2018

Eesti Töötukassa ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse eestveetav programm Work in Estonia korraldavad 28. märtsil järjekordse online-töömessi, mis on suunatud infotehnoloogia-, müügi- ja insenerierialade spetsialistide leidmisele teistest Euroopa riikidest. 

Osalema on oodatud kõik nimetatud valdkondades tegutsevad tööandjad, kes on mõelnud töötajate leidmisele mujalt Euroopast. Lisaks Euroopa Liidu riikidele levitatakse kutset messile aktiivselt ka Türgi, Ukraina ja Gruusia spetsialistidele suunatud infokanalite kaudu. Euroopa Liidu riikidest on kitsamalt sihikul Portugal, Itaalia, Sloveenia, Bulgaaria, Ungari ja Läti.

Messist huvitatud tööandjatele jagab lisainfot töötukassa EURES peaspetsialist Jaanus Valdmaa: jaanus [dot] valdmaa [ä] tootukassa [dot] ee, 6148 604.

Online-töömess toimub virtuaalses messikeskkonnas https://www.europeanjobdays.eu/en/events/it-sales-and-engineering-%E2%80%93-work-estonia. Messil osalemiseks on ettevõttel vaja luua konto, sisestada tööpakkumised ning olla messi toimumise ajal virtuaalselt kättesaadav. 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)