Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Karjäär pärast karjääri

Prindi

Lisatud 11.09.2018

25. septembril töö- ja karjäärimessi raames toimub töötukassa karjääriseminar.

Sedapuhku juba viiendat korda. Varasemad seminarid on olnud populaarsed ning nii kuulajate kui veebis vaatajate arv on aasta-aastalt tõusnud.

Seekordsel seminaril keskendume muutustele karjäärielus läbi sportlaste silmade. Oma lugusid jagavad kaks tegevkarjääri lõpetanud sportlast – Jesper Parve, endine korvpallur, praegune blogija, kirjanik, maailmarändur, ning endine tennisist Kriss Eglite, praegune tuntud ehtekunstnik.

Johanna Vallistu Arenguseire Keskusest räägib töömaailmast aastal 2025. Karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa kõneleb õnnelikust tööelust 4.0 ja uue aja karjääristiilidest selle teenistuses. Elisa esindaja Ülle Liblika ettekandest saab teada, kuidas Elisal on 6-tunnise tööpäeva kasutuselevõtmisest alates läinud. Veel tuleb juttu kaugtööst – Kadri Arula annab ülevaate Eesti IT-ettevõtete „argipäevast“ ehk kaugtöötamise võludest ja valudest.

Meie seminaridel on alati olulisel kohal olnud ka paneeldiskussioonid. Seekord arutletakse teemal „Kas aitan end ise või lasen aidata?“.

Vaegkuuljatele ettekannete paremaks mõistmiseks on seekord kohal kirjutustõlgiks õppivad inimesed, kes teevad kirjutustõlget terve seminari jooksul.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)