Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Kasulikku koolitajale

Prindi

Lisatud 11.06.2014 | Uuendatud 02.10.2018

 • Haridus- ja Teadusministeerium on koostanud juhendmaterjali majandustegevusteadet esitavale või tegevusluba taotlevale koolitusasutusele ja asutusele, kes soovib olemasolevaid dokumente täiendada või koolitustegevuse läbipaistvust suurendada täienduskoolitusasutuste tegutsemisele seatud ühtsete nõuete täitmisel. Juhendiga saate tutvuda https://www.hm.ee/et/tegevused/taiskasvanuharidus/koolitajale.
   
 • Haridus- ja Teadusministeeriumi tellimusel valmis uuendatud täienduskoolituse õppekava koostamise juhend, millega saate tutvuda, avades järgneva faili https://www.hm.ee/sites/default/files/htm_taiendk_juhendmaterjal.pdf . Juhend valmis Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest, tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Juhendmaterjal on abiks neile, kes kavandavad täiskasvanutele suunatud koolitusi. Kõik õppekavad, sh täienduskoolituse õppekavad, on tänapäeval väljundipõhise õppekava tüüpi, st lähtuvad õppija õppimise tulemusest. Õppekava koostamise juhendiga vene keeles saate tutvuda, avades järgneva faili https://www.hm.ee/sites/default/files/toimetatud_juhendmaterjal_trykivariant.pdf
 • Alates 01.07.2015 jõustus uus täiskasvanute koolituse seadus: viide seadusele Riigi Teatajas. Haridus- ja Teadusministeerium koostas seaduse tõlgendamiseks täiskasvanute koolituse seaduse juhendi: viide juhendile Haridus- ja Teadusministeeriumi veebilehel. Täiskasvanute koolituse seaduse alusel on määrusega kehtestatud täienduskoolituse standard, millega saate tutvuda Riigi Teatajas, viide: https://www.riigiteataja.ee/akt/111112016002.
   
 • Juhendmaterjaliga kutsestandardi koostajale, tasemeõppe ja täienduskoolituse õppekava koostajale ning karjäärinõustajale saate tutvuda, avades järgneva faili: Üldised kompetentsid. Kvalifikatsiooniga seonduvad terminid (PDF, 1,9 MB). 
   
 • 2011. aastal tegi töötukassa koolituse mõjuanalüüsi. Analüüsi eesmärk oli välja selgitada, kas 2009. ja 2010. aastal töötukassa poolt osutatud tööturukoolituse meetmel oli mõju koolitust saanute edasisele olukorrale  tööturul. Eelkõige uuriti, kas koolitusel osalemine on suurendanud isikute sissetulekut palgast ja hõivet. Analüüsiga saate lähemalt tutvuda, avades järgneva faili: Tööturukoolituse mõjuanalüüs (PDF, 1,16 MB).
Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png