Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Konverents „Tuleviku tööandja – võimaluste looja“

Prindi

Lisatud 16.11.2018 | Uuendatud 16.11.2018

30.oktoobril toimus Tallinnas hotell Olümpia konverentsikeskuses koostööleppepartneritele, kaitstud töö teenusepakkujatele ja tööandjatele, kellega meil on igapäevaselt hea koostöö, konverents „Tuleviku tööandja – võimaluste looja“. Läbi töötajate ja tööandjate lugude soovisime konverentsil osalejad nägema erinevaid võimalusi töötajate värbamiseks.

Külalised konverentsil.

Konverentsi peaesinejad olid USA juhtimislektor Thomas Everill ning Hollandi tööturuekspert Henny Mulders. Thomas Everill on olnud pikka aega tegevjuht Seattle’s asuvas ettevõttes Northwest Center. Asutuse eesmärk on suunata inimesed tööle vastavalt nende soovidele, oskustele ja kogemustele ning mitte mõelda sellele, et on vaid teatud töökohad, kuhu vähenenud töövõimega inimene „sobib“ töötama. Henny Mulders tõi meieni Hollandi praktilise näite, kuidas tööandjate juures kohal käies mõtestati lahti erinevate ametikohtade tööülesandeid. See aga andis omakorda võimaluse luua teatud tööülesannete täitmiseks eraldi ametikohad ja samal ajal tõsta teiste ametikohtade kasumlikkust.

Lisaks eelpool nimetatutele jagasid oma kogemust avatud mõtlemisest Jaan-Raul Ojastu, kes on kurt, aga tänasel päeval töötanud juba väga paljudel erinevatel ametikohtadel, kus esmapilgul võib tunduda, et kurt töötada ei saaks. Oma innovaatilisi võimalusi jagas tööandjate esindajana Magnetic MRO, kellega oleme alles hiljuti väga hea koostöösuhte saanud ning seda kindlasti ka jätkame.

Fotokollaaž esinejatest

Töötukassa juhatuse liige Pille Liimal rõhutas, et vähenenud töövõimega inimeste värbamist ei ole õige vaadata kui ainult soovi käituda sotsiaalselt vastutustundlikult või teha heategu. Kasu saajad on tegelikult mõlemad - töötaja ja tööandja. Inimesed, kes tajuvad maailma teisiti näitavad meile "tavalistele inimestele" unikaalseid vaatenurki, kogemusi, mille peale me ise ei tule.

Livia Laas
Teenusejuht (tööandjate teenused)

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)