Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Koolitajatele

Prindi

Lisatud 21.05.2014 | Uuendatud 18.06.2020

Tööta ja õpi reklaambänner koolitajale

Eesti Töötukassa koolituspartneriks on võimalik saada tööturukoolituse hangetel osalemise ja koolituskaardi partnerite kvalifitseerimise teel.

Töötukassa väljakuulutatud tööturukoolituste hangetega saate tutvuda riigihangete registris: www.riigihanked.riik.ee. Töötukassa hankeplaaniga saate tutvuda, klikates järgneval viitel: hanked. Tööturukoolituse hangete planeerimisel lähtub töötukassa piirkonna tööjõu vajadusest. Hankeplaanis toodud tööturukoolituse hanke kuulutab töötukassa välja juhul, kui koolitus on jätkuvalt vajalik.

Koolituskaardi koostööpartnerid selgitab välja töötukassa moodustatud kvalifitseerimiskomisjon. Koolituskaardi kohta lugege lähemalt, klikates järgneval viitel: mis on koolituskaart

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust: koolitusinfo [ä] tootukassa [dot] ee.

Koolituskaardi konkurss 2021

Eesti Töötukassa avas avalduste vastuvõtu koolituskaardi koostööpartneriks saada soovivatele koolitajatele.

Partneriks on võimalik saada kvalifitseerimistingimustele vastavatel koolitajatel, kes esitavad avalduse perioodil 11.01.2021 kuni 28.02.2021.

Enne avalduse esitamist tutvuge kindlasti koolituskaardi koostöö põhimõtetega, mis hakkavad kehtima alates 1.03.2021 ja on koostöö aluseks Eesti Töötukassaga.

Kasulikku koolitajale

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)