Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Koolitajatele

Prindi

Lisatud 21.05.2014 | Uuendatud 01.11.2018

UUS! Tööta ja õpi reklaambänner koolitajale

Eesti Töötukassa koolituspartneriks on võimalik saada tööturukoolituse hangetel osalemise ja kord aastas toimuva koolituskaardi partnerite kvalifitseerimiskonkursi teel.

Töötukassa väljakuulutatud tööturukoolituste hangetega saate tutvuda riigihangete registris: www.riigihanked.riik.ee. Töötukassa hankeplaaniga saate tutvuda, klikates järgneval viitel: hanked. Tööturukoolituse hangete planeerimisel lähtub töötukassa piirkonna tööjõu vajadusest. Hankeplaanis toodud tööturukoolituse hanke kuulutab töötukassa välja juhul, kui koolitus on jätkuvalt vajalik.

Koolituskaardi koostööpartnerid selgitab välja töötukassa moodustatud kvalifitseerimiskomisjon. 

Koolituskaardi kohta lugege lähemalt, klikates järgneval viitel: mis on koolituskaart

Täiendavate küsimuste korral võtke meiega ühendust: koolitusinfo@tootukassa.ee.

NB! Kui soovite, et saadaksime teile järgmise koolituskaardi konkursi väljakuulutamise kohta teavituse, andke meile sellest teada veebivormi kaudu. 

 

 

Koolituskaardi konkurss 2018

Koolituskaardi konkurss on lõppenud.

Konkursi tulemustest teavitab töötukassa koolitajaid e-kirja teel.

Avalduse esitanud ja konkursi kvalifitseerimistingimustele vastav koolitaja tunnistatakse koolituskaardi koolitajaks töötukassa otsusel märgitud kuupäevast kuni 31.12.2020. 

 

Kasulikku koolitajale

  • Haridus- ja Teadusministeerium on koostanud juhendmaterjali majandustegevusteadet esitavale või tegevusluba taotlevale koolitusasutusele ja asutusele, kes soovib olemasolevaid dokumente täiendada või koolitustegevuse läbipaistvust suurendada täienduskoolitusasutuste tegutsemisele seatud ühtsete nõuete täitmisel. Juhendiga saate tutvuda https://www.hm.ee/et/tegevused/taiskasvanuharidus/koolitajale.
     
  • Haridus- ja Teadusministeeriumi tellimusel valmis uuendatud täienduskoolituse õppekava koostamise juhend, millega saate tutvuda, avades järgneva faili https://www.hm.ee/sites/default/files/htm_taiendk_juhendmaterjal.pdf . Juhend valmis Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest, tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames. Juhendmaterjal on abiks neile, kes kavandavad täiskasvanutele suunatud koolitusi. Kõik õppekavad, sh täienduskoolituse õppekavad, on tänapäeval väljundipõhise õppekava tüüpi, st lähtuvad õppija õppimise tulemusest. Õppekava koostamise juhendiga vene keeles saate tutvuda, avades järgneva faili https://www.hm.ee/sites/default/files/toimetatud_juhendmaterjal_trykivariant.pdf

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png