Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Koostöövõimalused

Prindi

Lisatud 02.02.2017 | Uuendatud 02.02.2018

Tööandjatele

2012. aastal alustas Eesti Töötukassa koostöölepete sõlmimist ettevõtetega, kellega meil on olnud pikaajaline ja mitmekülgne koostöö. Koostööleppe partnerites näeme olulisi kaasarääkijaid, kes aitavad meie poolt pakutavatel tööturuteenustel parimal moel vastata tööturu ootustele. Koostööpartnerid on meile toeks tööpraktika korraldamisel, et tagada töötajate väljaõpe täna kehtivate ja vajaminevate oskuste tasandil. Töötukassa toetab omalt poolt partnereid igakülgselt vabade töökohtade täitmisel ning võimaldab tööandjatel tutvustada oma ettevõttes töötamise võimalusi meie klientidele.

Nõustamisteenuste osutajatele

Avalduste esitamine on lõppenud.

Kui soovite saada teavet järgmise nõustamisteenuste (psühholoogiline, võla- ja sõltuvusnõustamine) koostööpartnerite konkursi väljakuulutamise kohta, siis kirjutage meile e-postile: noustamisteenused [ä] tootukassa [dot] ee.

Arengutreeningu teenuse koostööpartneritele

Arengutreeningu teenuse koostööpartnerite avalduste vastuvõtt 2021

Eesti Töötukassa avas avalduste vastuvõtu arengutreeningu teenuse koostööpartneriks saada soovivatele teenuse osutajatele.

Arengutreening on juhtide ametialase arengu ja muutustega toimetuleku toetamine, mille eesmärk on osaleja võimestamine pädeva arengutreeneri (coach, koots) toel. Töötukassa võimaldab arengutreeningut registreeritud töötutele, kes enne töötuna arvelevõtmist tegutsesid ettevõtte või asutuse juhina.

Üldhariduskoolidele

Töötukassa karjääriinfospetsialistid korraldavad töötube 7.-12. klasside õpilastele.Töötubade eesmärk on tõsta noorte teadlikkust töö- ja hariduselust ning suurendada nende võimalusi oma karjääri kujundada. Töötube viime läbi üldhariduskoolides, noortekeskustes, noortele suunatud messidel, laagrites, töötukassa karjäärikeskustes jt kohtades, kus noored ise kohal on.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)