Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Lugupeetud tööandjad!

Prindi

Lisatud 03.08.2017 | Uuendatud 03.08.2017

Veel enne suurt suve valmistas töötukassa ette KAKS UUT TEENUST, mille eesmärk on pakkuda teie ettevõttele tuge töötajate koolitamisel. Tegemist ei ole helikopterilt toetuse jagamisega ja sestap saate käesolevast uudiskirja esimesest loost täpsemalt lugeda kellele ja kuidas. Esimese kuu jooksul jõudis meieni juba 6 taotlust. Teie täpsustavatele küsimustele vastavad meie tööandjate konsultandid.

Samuti soovitan lugeda lugu TÖÖKOHA KOHANDAMISEST. Kohandamise teenus võib osutuda ajamahukaks ja tööandja peab tegema esialgu kulutusi, kuid kui tahe on mõlemapoolne, siis lahendused leitakse. Oluline on see, et teatud juhtudel kompenseerib Töötukassa 100% kohandamise kulud.   

Koos silmapiiril terendava sügisega hakkavad lähenema ka mitmed põnevad ettevõtmised, millest ootame tööandjate aktiivset osavõttu. 

Head jätkuvat suve ning tegusat mõtete seadmist sügiseks!

Siim Sarapuu,
Eesti Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)