Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Miks peab tööpakkumisele tulemuse märkima?

Prindi

Lisatud 30.07.2018 | Uuendatud 31.07.2018

Töötame igapäevaselt selle nimel, et meie töövahenduse teenus vastaks nii tööandjate kui ka tööotsijate nõudmistele ning oleks võimalikult mugav kasutada. See tähendab, et viime pidevalt sisse uuendusi parandamaks süsteemi kasutusmugavust. 

Alates aprilli lõpust saadab süsteem tööandjatele, kes on meie portaali sisestanud tööpakkumise, kord nädalas välja automaatkirja, mille kaudu on võimalik saada ülevaadet käimasolevatest tööpakkumistest (kui palju on kandideerinuid, kui palju on tööpakkumist vaadatud). Juhul kui tööandjal on tööpakkumisi, mis on sulgunud 2 nädalat tagasi, siis on kirjas need tööpakkumised välja toodud märkega, et sooviksime teada ka tööpakkumiste tulemust. Tööpakkumise tulemuseks saab märkida:

  • leidsin töötaja
  • ei leidnud töötajat
  • loobusin töökoha täitmisest

Tööpakkumiste tulemuste märkimine on tööandjale vabatahtlik, kuid aitab nii asutusel kui ka meil paremini analüüsida töövahenduse kvaliteeti. Juhul kui tööandja teavitab, et tööpakkumise avaldamise tulemusel siiski uut töötajat ei leitud, on meil võimalik koos mõelda, kuidas antud töökoht paremini täita või kas saaksime kuidagi teisiti tööandjale abiks olla. Tulemuse ära märkimine aitab ka tööandjal hiljem e-töötukassasse sisenedes tagasiulatuvalt saada ülevaadet, millistel juhtudel on tööpakkumised olnud edukad ning millistel juhtudel mitte.

Tööpakkumisele tulemuse märkimiseks on Teil vajalik sisse logida e-tootukassasse:

  • Liikuge vasakul menüüribal alamkategooriasse „Minu tööpakkumised“             
  • Valige „Arhiveeritud tööpakkumised“                                                                                tööpakkumiste leidmine e-töötukassas
  • Klikake konkreetse tööpakkumise peale, kus leiate paremalt kastikese „Tegevused“ 
  • Sellel klikates saate valida „Märgi tulemus“

tulemuste märkimine tööpakkumistele

        

Oleme tänulikud tagasiside eest ja loodame meeldivale koostööle!

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)