Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Sügisesed infopäevad

Prindi

Lisatud 19.09.2018 | Uuendatud 19.09.2018

2. oktoobril kell 12-14 toimub Dorpati Konverentsikeskuses Tartu Ettevõtlusnädala raames seminar „Ettevõtluse alustamisest töötajate koolitamiseni“.

Seminarile ootame nii tegutsevaid ettevõtjaid kui ka ettevõtlikke inimesi, kes alles unistavad oma ettevõttest. Räägime, kuidas kirjutada üks hea äriplaan ja millised on võimalused oma töötajate koolitamiseks ettevõtjana. Kogemusi jagavad kaks ettevõtjat – juba aastaid edukalt tegutsenud kohvik ja catering ettevõte Anna Edasi, ning äsja tegevust alustanud Talk disainiagentuur. Täpsem info asub SIIN.

9. oktoobril ootame töötukassa Kvartali büroosse arutelule tootmisettevõtteid, et välja selgitada võimalused vähenenud töövõimega töötajate värbamisel.

23. oktoobril kutsume hotell Londoni konverentsiruumi osa saama seminarist „Märkamata võimalused“, kus tutvustame, millist rolli saab ettevõttes kanda vähenenud töövõimega inimene.

13. novembril leiab aset teabepäev, kus lisaks töötajate värbamisele ja koolitamisele saavad tähelepanu töötajate registreerimise ja maksudega seotud teemad. Teemade osas olete oodatud kaasa rääkima – mis tekitab kõige enam küsimusi ja mida võiks teabepäeval põhjalikumalt selgitada!

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)