Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tartumaa uudiskirjad

Prindi

Lisatud 27.02.2017 | Uuendatud 27.02.2017

Head tööandjad ja koostööpartnerid,

Mul on suur heameel, et valminud on meie esimene Tartumaa tööandjate uudiskiri.

Ei möödu enam nädalat, kui mõni meediaväljaanne ei kajastaks tööandjate lugusid, kellel on sobiva töötaja leidmiseks kulunud kuid. Loeme headhuntingust, talendiotsijatest ja paljudest värbamisfirmadest, kes püüavad tööandjatele sobivat tööjõudu leida. Sageli jääb tööjõu kiires vahenduses puudu tööandjat toetavatest teenustest.

Oktoobris 2016 avasime Tartus lisaks Vaksali 17 a asuvale büroole teise büroo Kvartalis Riia 2, ikka selleks, et meiega suhtlus muutuks lihtsamaks.  Töötukassa Kvartali büroos võtavad teid vastu tööandjate konsultandid ja EURES nõustaja, kellega saab „käsitööna“ läbi arutada, milline viis töötajate leidmiseks ja arendamiseks oleks parim.

Soovime olla Teile usaldusväärseks partneriks töötajate otsimisel ja vajaliku väljaõppe võimaldamisel. Selleks, et sobiva tööjõu leidmine oleks ladusam, muutsime tööd otsivate inimeste CVd oma portaalis avalikuks. Nüüd on teil hea võimalus pärast tööpakkumise sisestamist ja kinnitamist näha tööd otsivate inimeste profiilikirjeldusi.

Nendest ja veel paljudest erinevatest  võimalustest tööjõu leidmisel ja olemasolevate töötajate toetamisel koostöös Töötukassaga, räägib ka seekordne uudiskiri.

Head lugemist ning kohtumiseni 5. Töömessil, 18.aprillil Dorpati Konverentsikeskuses!

 

Jane Väli
Tartumaa osakonna juhataja

Uudiskiri september 2018

Head tööandjad ja koostööpartnerid,

Usun, et meie uudiskirja loevad pigem tööandjad, kes arendavad teadlikult nii ennast, kui toetavad oma meeskonna õppimist. Ka Sina oled ennekõike tööandja, kellele on väga oluline luua ettevõttesse „pehmeid väärtusi“ ja teha kõik endast olenev, et Su ettevõttes oleks mõnus ja sõbralik õhustik.

Uudiskiri veebruar 2018

Head tööandjad ja koostööpartnerid,

Nägin ühes organisatsioonis, kuidas kena ülikonnas noormees tuli asutuse andmekaitse kasti tühjendama. Teda abistas valge kepp. Tundus kindla peale minek – konfidentsiaalsete andmete hävitamisega tegeles pime inimene.

Tartumaa mullused parimad koostööpartnerid

Töötukassa tunnustas 17. jaanuaril juba viiendat korda tööandjaid, kohalikke omavalitsusi ja koostööpartnereid, kellega oleme teinud tõhusat koostööd inimeste tööle aitamisel. Parimate partnerite nimetamisel said kaasa rääkida kõik töötukassa maakondlikud osakonnad. Tunnustuse sai ka parim töötukassa toel 2016. aastal tegevust alustanud ettevõte.

Tartumaa töömess 18.04

Kutsume teid osalema Eesti Töötukassa korraldataval Tartumaa Töömessil 2017, mis toimub teisipäeval 18. aprillil 2017 kell 10.00 - 16.00 Tartus, Dorpat Konverentsikeskuses, Turu 2, TASKU keskuse IV korrusel.

Tööjõuvajaduse baromeeter

Tööjõuvajaduse baromeeter on kvalitatiivne meetod prognoosimaks lühiajalist tööjõuvajadust ametialade lõikes. Prognoosi koostavad maakonna tasandil töötukassa maakondlikud osakonnad, kaasates võimalusel ka eksperte väljastpoolt töötukassat.

Karjäärinõustamise uudised

Juba kaks aastat on töötavad inimesed saanud käia töötukassas karjäärinõustaja jutul. Üha rohkem inimesi teab sellest võimalusest ja on valmis oma tööelust spetsialistiga rääkima. 

EURES võimalused

Vajate uut töötajat ja kaalute võimalust laiendada personaliotsingut teistesse Euroopa riikidesse?

Eesti Töötukassa pakub tööandjatele mitmeid erinevaid tööturuteenuseid. Üks teenustest on EURES teenus, mis muuhulgas abistab teid töötajate leidmisel mujalt Euroopast.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)