Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töö- ja karjäärimess „Meie inimesed – meie võimalused“, sügis 2018

Prindi

Lisatud 16.08.2018

Hea tööandja!

Järjepidevuses on jõud. Kutsume Sind ka sel aastal osalema Eesti Töötukassa Töö- ja Karjäärimessile 25.09.2018 Kultuurikatlas.

Võistlus paremate oskustega inimeste nimel on aina tulisem. Järjest keerulisem on leida nn valmis töötajat, õigete oskustega inimest. Kui aga värvata mitte niivõrd väljakujunenud oskuste, vaid tugeva potentsiaaliga kandidaate, võib uute töötajate valim oluliselt suureneda. Elukestev õpe ja ümberõpe, pidev kohanemine ja kohandamine ei ole ammu utoopia, vaid reaalsus. Eesti Töötukassa pakub mitmeid võimalusi ümberõppeks, et parandada töötajate ja ka tööandjate võimalusi. Seekordsel messil keskendume lisaks töötukassa uutele ja olemasolevatele teenustele sellistele teemadele nagu noorte suurem kaasamine, innovatsioon ettevõtluses ja mis on kaleidoskoop karjäär.

Tänavune karjäärimess toimub Tallinnas, Kultuurikatlas, mis on heaks partneriks juba viiendat korda. Mess toimub nii reaal- kui virtuaalmaailmas, kõik osalejad saavad võimaluse ka veebimessil kaasa lüüa.

Esinejate nimekiri on põnev ja teemad köitvad – elukestev karjäär, innovatsioon, efektiivsus ja kui palju peab toetama inimest tema enesearengus. Karjäärimessi ajal toimuvatele seminaridele on osalema oodatud kindlasti ettevõtete personalijuhid ja personaliosakonna töötajad.

Ootame registreerima nii neid tööandjaid, kes on juba Töötukassa pikaaegsed koostööpartnerid, kui ka kõiki neid, kes tunnevad, et messil osalemine annab võimaluse end näidata, saada uusi kogemusi, leida põnevaid partnereid ja saavutada seatud eesmärke.

Osalejate registreerimine lõpeb 06.09.2018 või kohtade täitumiseni. PS! Kohtade arv on piiratud.

Töö- ja karjäärimess „Meie inimesed – meie võimalused“ toimub 25. septembril 2018 Kultuurikatlas kell 11:00-17:00.

Messil osalemine on tasuta. Aktiivsete tööpakkumiste olemasolu tagab koha messil. Messi ajal on Teil kasutada oma laud, kuhu paigutada infomaterjalid ja muu vajalik.

Õnn võib olla juhuslik, õnnestumine - meie enda teha!

Kohtumiseni messil!

 

Merle Haug

Juhtivkonsultant (tööandjad)

merle [dot] haug [ä] tootukassa [dot] ee

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)